Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3529 / 3469
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення чи можуть Замовники проводити ПОВТОРНУ перекваліфікацію (оцінку)тендерної пропозиції учасника, яка вже була відхилена замовником за першої кваліфікації, але таке відхилення було визнано АМКУ неправомірним та зобов'язано скасувати дане рішення. Натомість Замовник скасував рішення про відхилення і провів знову оцінку і видхилив пропозицію вже за інших підстав. Чи є дані дії замовника правомірними? чи можна двічі проводити оцінку ТП і відхиляти одну і ту ж пропозицію двічі за різними підставами???
Відповідь
14.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5142 / 4877
Учасник процедури відкритих торгів, оголошення про проведення якої було опубліковане відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі», звернувся до оператора електронного майданчика з вимогою щодо повернення йому плати, сплаченої за участь у закупівлі за всіма дванадцятьма лотами (UA-2018-01-09-000699-a). Свою вимогу учасник мотивує тим, що (1) по шести лотам торги були відмінені замовником через допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій, (2) його тендерні пропозиції були відхилені та не допущені до аукціону, (3) його тендерні пропозиції не були розкриті, тому в оператора електронного майданчика відсутні підстави для справляння з нього плати за подання тендерних пропозицій; (4) учасник не отримав жодних послуг, на які він розраховував, оскільки не був допущений до аукціону. У зв’язку з цим, просимо Вас надати відповіді на такі запитання: 1) чи є законними та обґрунтованими вищенаведені вимоги учасника? 2) для визначення необхідності опублікування оголошення про проведення процедури закупівлі відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» слід брати до уваги загальну вартість предмета закупівлі (наприклад, сумарну вартість дванадцяти лотів) чи вартість кожного лоту окремо? 3) коли в оператора авторизованого електронного майданчика виникає право на справляння плати за подання учасником тендерної пропозиції, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі було опубліковане відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»? 4) коли в оператора авторизованого електронного майданчика виникає право на справляння плати за подання учасником тендерної пропозиції, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі було опубліковане у загальному порядку, тобто не у відповідності до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»? 5) коли подана учасником тендерна пропозиція вважається розкритою електронною системою закупівель в розумінні п. 4 постанови КМУ № 166 від 24.02.2016 року? 6) чи є розкриття тендерної пропозиції учасника у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, що зазначені в оголошенні про проведення процедури закупівлі, оприлюдненому відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі», підставою для справляння оператором електронного майданчика плати з учасника? 7) якщо подану учасником тендерну пропозицію було відхилено, а торги відмінено замовником, то чи зобов’язаний оператор авторизованого електронного майданчика повернути плату такому учаснику? При цьому, оголошення про проведення процедури закупівлі було опубліковане відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
07.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4075 / 3929
Доброго дня! Чи може Замовник у відкритих торгах на стадії періоду оскарження відмінити своє рішення щодо визначення переможця, оскільки у інструкції до обладнання знайшов суттєву помилку, невідповідність. Дякую
Відповідь
06.07.2018 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
2728 / 2662
Чи може замовник прийняти рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника, у разі коли тендерною документацією вимагалося надання Учасником у складі тендерної пропозиції - документа-погодження з проектом Договору (в довільній формі), а Учасник надав на підтвердження цього у складі пропозиції: проект договору ( з підписом та печаткою підпримства на кожній сторінці) та у формі "тендерна пропозиція" з підписом та печаткою учасника прописано наступне: "Якщо нас буде визначено переможцем торгів, ми беремо на себе зобов’язання виконати всі умови, передбачені тендерною документацією та підписати Договір із Замовником, відповідно до проекту договору до тендерної документації протягом строку дії нашої пропозиції". Водночас тендерної документацією встановлено приклади формальних несуттєвих помилок та викладено наступне: "Під формальними (несуттєвими) розумітимуться помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на суть змісту пропозиції, а саме: описки, орфографічні та граматичні помилки, незначні текстуальні помилки допущені Учасником, або помилково вказана інформація з певних питань, відповідність якої можна встановити з інших документів пропозиції учасника, технічні, механічні та інші помилки допущені учасниками в документах, що подані ними в складі тендерної пропозиції та такі, що не нівелюють технічний потенціал та конкурентоздатність учасника.. Приклади: - недотримання форми документу, що встановлена тендерною документацією, у разі якщо зміст такого документа повністю відповідає вимогам цієї документації (наприклад: замість вимоги надати Довідку в табличній формі учасник надав лист в довільній формі); - зазначення неповного переліку інформації в певному документі, надання якої передбачено вимогами тендерної документації, у разі якщо така інформація в повній мірі відображена у складі іншого документа тендерної пропозиції;" Чи є така пропозиція учасника такою, яка не відповідає умовам тендерної документації замовника?
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3303 / 3303
При проведенні відкритих торгів з публікацією англійською мовою учасник, який був визначений переможцем, відповідно до умов тендерної документації розмістив в електронній системі цінову пропозицію за результатами аукціону із зазначенням цін за одиницю товару. В ціновій пропозиції при множенні ціни за одиницю товару на кількість і сумуванні позицій специфікації сума не відповідає вказаному значенню у рядку "Всього", тобто наявна арифметична помилка. Чи може замовник відхилити таку пропозицію переможця, а якщо може - то на якій підставі відповідно до ст. 30 Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2