Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1106 / 1130
Доброго дня! Надайте, будь ласка, роз'яснення, чи підпадає зміна строку надання послуг або постачання товарів, що не призводить до зміни строку дії Договору, під дію пункту 4 частини 5 статті 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» (продовження строку дії Договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат Замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в Договорі про закупівлю)? Чи є це істотною умовою Договору про закупівлю?
Відповідь
26.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1421 / 1507
На початку розу укладено договір на постачання електроенергії за ціною 3,10 грн. В серпні місяці постачальник надсилає 3 додаткові угоди в яких вказано , що діють з 01.08.2021 року: 1- прописано що збільшення ціни да 2,82 грн; 2- збільшено до 3,00 грн; 3- збільшено до 3,21. На мою думку я повинна підписати а опублікувати на прозоро тільки третю додаткову угоду , так як перші дві ціна підвищення менша за ціну підписаного договору. При цьому сума договору залишається незмінна і зменшую обсяги. Дякую
Відповідь
24.08.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1367 / 1371
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можливо внести зміни до Договірної ціни у зв'язку зі зміною у Підрядника системи оподаткування (зі спрощеної на загальну)? Якщо так, то як належно оформити такі зміни? Дякую!
Відповідь
19.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1308 / 1318
За результатами відкритих торгів, розпочатих у 2020 році на очікувану вартість , бюджетною установою укладений догвір на закупівлю електричної енергії від 01.01.2021 року.. Відповідно до затвердженного кошторсу видатків загального фонду державного бюджету 15 січня 2021 загальна сума договору була зменьшена з дотрманням пп. 1 п. 5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Протягом року, на який було укладено договір про закупівлю електроенергії, додатково виділені кошти на проведення видатків з оплати електроенергії. Підстава виділення коштів - лист замовника процедури закупівлі. Чи можливо за рахунок виділених додаткових коштів внести зміни до діючого договору за результатами відкритих торгів збільшивши загальну вартість договору до рівня початкової загальної суми у відповідності до тендерної пропозиції за результатами проведеного електронного аукціону?
Відповідь
19.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1359 / 1406
Просимо Вас дати роз'яснення щодо зміни цін роздрібну тогргівлю паливом. Треба змінювати ціну у тендерних договорах, кожен раз коли коливаеться ціна,якщо ціна у договорі вища?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2