Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.01.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
8014 / 7848
Доброго дня! в 2017 році не встигла оприлюднити звіти про укладені договори, а у 2018 році система не дозволяє вказувати дату підписання договору 2017-м роком. Як викласти звіти???
Відповідь
06.11.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6674 / 6589
Звертаюсь до вас у друге! Згідно положення абзацу другого частини другої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», учасник має право подати на торги тендерну пропозицію, ціна якої перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі. На це багаторазово звертає увагу Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (надалі - Колегія) під час розгляду скарг, зокрема, по наступних торгах: №UA-2016-11-04-000627-с (рішення Колегії №1842-р/пк-пз від 02.12.2016), №UA-2016-11-07-001145-b (рішення Колегії №1959-р/пк-пз від 08.12.2016), №UA-2016-11 -07-001209-b (рішення Колегії №1961-р/пк-пз від 08.12.2016), №UA-2016-11-1l-000649-a (рішення Колегії №2013-р/пк-пз від 12.12.2016), №UA-2016-12-16-001960-b (рішення Колегії №282-р/пк-пз від 20.01.2017), №UA-2016-10-31-000005-b (рішення Колегії №1829-р/пк-пз від 01.12.2016), №UA-2016-11-1l-000003-c (рішення Колегії №2035-р/пк-пз від 13.12.2016), №UA-2017-01-05-000122-a (рішення Колегії №467-р/пк-пз від 02.02.2017), №UA-2017-01-26-002754-b (рішення Колегії №888-р/пк-пз від 27.02.2017). Яким чином учасник може реалізувати своє право, згідно чинного законодавства України, в частині подання на торги тендерної пропозиції, ціна якої перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі?
Відповідь
13.10.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7104 / 6723
як видалити опублікований звіт про укладений договір
Відповідь
22.05.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5994 / 5788
На електронному майданчику https://www.dzo.com.ua в загальному доступі відображається інформацію про назву Учасника, який звертається до Замовника за роз’ясненнями в порядку статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі». В той же час на центральному сайті ПРОЗОРРО, який акумулює інформацію зі всіх електронних майданчиків така інформація не відображається та не знаходиться в загальному доступі. Не відображається така інформація й на інших електронних майданчиках (для прикладу закупівля UA-2017-04-28-000759-c). Такі дії електронного майданчика https://www.dzo.com.ua, на думку громади, негативно впливають на проведення процедур закупівлі, зокрема на потенційних Учасників та створюють передумови для можливості здійснення певними особами неправомірних дій, внаслідок чого нівелюються основні принципи та функції публічних закупівель. Враховуючи викладене, просимо пояснити чи правомірно електронний майданчик https://www.dzo.com.ua відображає в загальному доступі інформацію про назву Учасників, які звертаються до Замовника за роз’ясненнями в порядку статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» та в разі підтвердження суперечності таких дій нормам та правилам, просимо терміново здійснити всі необхідні дії задля усунення вказаних порушень та їх недопущення в подальшому. Відповідь просимо надіслати на електронну адресу [email protected]
Відповідь
10.05.2017 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
9888 / 8813
Відповідно до статті 31 ЗУ Про публічні закупівлі, Замовником 10.05.2017 прийнято рішення щодо відміни торгів по предмету закупівлі Код ДК 021:2015 30197630-1 Папір для друку – папір офісний для друку, Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-17-002013-b. При цьому, Замовник має право відмінити торги на будь-якій стадії торгів. Але, як зазначено в телефонному режимі консультантами зазначеного майданчику, zakupki.prom.ua не наділений технічною можливістю щодо застосування даної функції. Разом з тим, на екрані зявляються написи" "Для відміни торгів, необхідно сформулювати протокол розгляду учасників на прекваліфікацію і дочекатися завершення періоду оскарженняь" та "Закупівля буде автоматично переведена у статус "відмінена" після завершення періоду оскаржень" (примітка - 5 днів!). Це ПРОТИРІЧИТЬ Закону України "Про публічні закупівлі" та є його грубим порушенням, а саме - ч.3 ст. 31 Закону,яка проголошує, що повідомлення про відміну торгів оприлюднюється в електронній системі закупівель замовником протягом одго дня з дня прийняття рішення та автоматично надсилається всім учасникам електронною системою закупівель. Ми вимагали від майданчика Закупки,пром,юа невідкладно опублікувати протокол відміни торгів та надіслати його учасникам в установлений ЗАКОНОМ строк. Але в телефонному режимі консультанти майданчика заявили, що у них є регламент і вони діють по ньому. Посилання Замовника на Закон ніякої дії не мали. З повагою, Секретар тендерного комітету ТУ ДСА України в Дніпропетровській області, завідувач юридичного сектору О.М.Савчук моб.0503020625 роб 0567450720,
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2