Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3621 / 3533
У разі, якщо в установі до 2022 року залишиться тендерний комітет, то яким чином розподілити обов'язки (та відповідальність) між ТК і УО щодо публікації плану закупівель? Адже з 19.04.2020 р. спрощені закупівлі має проводити лише УО. А хто повинен публікувати план?
Відповідь
04.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3914 / 3880
З 19 квітня 2020 року вступає в дію ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 року № 114-ІХ (далі Закон). Ч. 4 Розділу Х Закону встановлено, що до 01.01.2022 року замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель. Замовник має право визначити уповноважену особу (осіб) та тендерний комітет (комітети), за умови, що кожен із них буде відповідальним за організацію та проведення конкретних процедур закупівель. Для цілей цього Закону тендерний комітет - це службові (посадові) та інші особи замовника, призначені відповідальними за організацію та проведення процедур закупівлі згідно із цим Законом. Уповноважені особи підтверджують рівень володіння знаннями у сфері публічних закупівель з урахуванням вимог абзацу другого частини восьмої статті 11 цього Закону. Відповідно до п. 35 ст. 1 Закону уповноважена особа (особи) - службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель згідно з цим Законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту). Враховуючи вище викладені положення Закону просимо надати відповідь на наступне запитання: Чи може тендерний комітет замовника складатись з його посадових осіб, що не підтвердили рівень володіння знаннями у сфері публічних закупівель в розумінні вимог абзацу другого частини восьмої статті 11 цього Закону та відповідно не являються уповноваженими (відповідальними) особами за проведення закупівель?
Відповідь
30.01.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4325 / 4116
Доброго дня! В разі створення одночасно тендерного комітету та уповноваженої особи, хто є відповідальним за планування та звітування по закупівлям вартість яких є менше 50000,00 грн?
Відповідь
28.01.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3857 / 3850
Доброго дня ! Прошу надати роз'яснення, чи може уповноважена особа водночас бути членом діючого тендерного комітету ? Дякую
Відповідь
28.01.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2880 / 2783
Чи можуть функціонувати паралельно кілька тендерних комітетів у новоствореній об'єднаній територіальній громаді (відповідно до кількості рад, що увійшли до ОТГ) до завершення періоду окремого виконання бюджетів під час реорганізації сільських рад?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2