Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1073 / 1073
У січня поточного року був укладений договір (переговорна процедура )з закупівлі теплової енергії. Строк дії договору до 30.06.2020 року. Чи можна додатковою угодою до чинного договору змінити термін дії до 30.09.2020 року без зміни ціни догоору? Дякую за відповідь.
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1017 / 862
Чи дозволяється в договорах за результатами проведеної закупівлі ( переговорна процедура, відкриті торги, спрощена закупівля) встановити що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.(ч.3. ст. 631 ЦК України)З урахуванням того, що оплата за послуги буде проведена не раніше дати укладення договора після проведення процедури.
Відповідь
12.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
902 / 871
Просимо надати консультацію у відповідності до п. 13 частини першої ст. 9 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ (в редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 року №114-ІХ), (далі – нова редакція Закону), щодо наступного. Замовником розпочато процедуру закупівлі відкриті торги з публікацією англійською мовою до введення в дію нової редакції Закону, а саме 1.04.2020 року. В період оскарження рішень Замовника було подано скаргу до органу оскарження, а саме 11.06.2020 року, тобто під час дії вже нової редакції Закону. У відповідності до абз. 5 пункту 3 частини другої ст. 40 нової редакції Закону замовником як виняток може бути застосована переговорна процедура закупівлі «…. оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується;» . Чи має право замовник провести переговорну процедуру закупівлі на підставі абз. 5 пункту 3 частини другої ст. 40 нової редакції Закону? Заздалегідь вдячні за консультацію.
Відповідь
10.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1086 / 1228
Відповідно до частини 3 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» забороняється укладення договорів про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, крім випадків, передбачених цим Законом. Чи можливе застосування у договорах на закупівлю ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України? Якщо так, то в яких саме процедурах закупівлі (відкриті торги;торги з обмеженою участю; конкурентний діалог; спрощена закупівля; переговорна процедура)? Чи можливе застосування ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України у додаткових угодах до основного договору, якщо такою додатковою угодою вносяться зміни до істотних умов основного договору з урахуванням положень частини 5 статті 41 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Відповідь
09.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1103 / 1068
Доброго дня, питання: У разі призначення двох уповноважених осіб, Замовник повинен розмежувати (конкретизувати) повноваження щодо проведення процедур закупівель / спрощеної закупівлі щодо кожної Уповноваженої особи. Якщо на Уповноважену особу № 1 та на Уповноважену особу № 2 покладено обов’язок здійснювати переговорну процедуру, чи потрібно розмежовувати переговорні процедури кожної особи за ДК 021:2015 по предмету закупівлі ? Наприклад: 1) Уповноважена особа № 1 – проведення переговорної процедури за ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція. Проведення переговорної процедури за ДК 021:2015 65110000-7 Розподіл води. 2) Уповноважена особа № 2 – проведення переговорної процедури за ДК 021:2015 - 09310000-5 (Електрична енергія). Або це питання, яка саме переговорна процедура за предметом закупівлі буде проводитись тією або іншою Уповноваженою особою можно вирішувати в усному порядку за домовленістю самих Уповноважених осіб, що буде розмежована накладанням ЕЦП/КЕП Уповноваженої особи на Закупівлю та/або План закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2