Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.09.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5042 / 4844
Якщо було оголошено відкриті торги, всіх Учасників закупівлі було відхилено. Однак один Учасник подає скаргу до АМКУ. Оскільки у Замовника виникає нагальна потреба у закупівлі та на підставі абзацу 4 пункта 3 частини 2 статті 40 Закана про публічні закупівлі, а саме оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується Замовник може провеести переговорну процедуру закупівлі. Замовником оголошено переговорну процедуру, та на момент підписання договору в переговорній процедурі - АМКУ публікує рішення, (згідно якого закупівля щодо відкритих торгів не відбулась) тобто період оскарження по даній закупівлі завершився. Чи є можливість у Замовника підписати договір по переговорній процедурі, уже після завершення оскарження ? Питання полягає у тому, на "період оскарження" - це поки закупівлю оскаржується і на цей період Замовник може провести процедуру? Чи головне розпочати переговорну процедуру, а надання послуг/поставка товарів буде виконана уже після періоду оскарження?
Відповідь
17.09.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5001 / 4980
Доброго дня, з постачальником у лютому 2021 року укладено договір на постачання природного газу на 2021 рік. У зв’язку з значною зміною ціни на природний газ протягом лютого – вересня 2021 року постачальником постійно направляються додаткові угоди на підвищення ціни. Після неодноразового підписання додаткових угод нами, як замовником прийнято рішення про розривання договору з даним постачальником. Чи можемо в подальшому укласти договір з тим самим постачальником за збільшеною ціною в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника.
Відповідь
16.09.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4532 / 4554
Доброго дня. Чи можливо укласти (через деякий час) 2-і переговорні процедури до одного договору згідно до п. 5 ч. 2 ст. 40, якщо сума 2-х договорів буде не більша 50 % відсотків основного договору?
Відповідь
08.09.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6354 / 6331
За результатами проведеного системою аукціону по відкритих торгах, було укладено договір на суму 27371000,00 грн. на реконструкцію гуртожитку. В процесі виконання договору виникла необхідність в закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника на суму, яка не перевищує 50 % від суми основного договору. Згідно п 5. ч 2. статті 40 ЗУ “Про публічні закупівлі” закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Ми в термін три роки після укладання основного договору встигаємо розпочати переговорну процедуру, а дата договору, укладеного за результатами переговорки у строк не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення, виходить за трирічний термін після укладання основного договру. Тобто переговорна процедура завершиться після настання трирічного терміну після укладання основного договору. Чи є це порушенням застосування переговорної процедури закупівлі згідно з п.5 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі?
Відповідь
03.09.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4445 / 4628
Для оголошення переговорної процедури в електроній системі закупівель необхідно підвантажити Протокол переговорів. Тендерний комітет (зі сторони Замовника) затверджує та підписує своє рішення. Чи необхідно на цей Протокол підпис Учасника закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2