Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
374 / 358
Розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 846-р визначено державну установу “Професійні закупівлі” централізованою закупівельною організацією та від 24.03.2021 № 233-р визначено Державне підприємство «Українські спеціальні системи» централізованою закупівельною організацією у сфері цифровізації. Зазначені централізовані закупівельні організації проводять тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів і послуг (крім поточного ремонту) в інтересах замовників згідно із Законом України “Про публічні закупівлі”. З урахуванням вищезазначеного, просимо надати роз’яснення з приводу наступного: 1. Які закупівлі підпадають під визначення «тендери» в розумінні вищезазначених розпоряджень - конкурентні процедури в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» чи усі закупівлі без обмеження їх вартості? 2. Чи можуть замовники, для яких здійснення закупівель відповідно до вимог зазначених розпоряджень є обов’язковим, самостійно здійснювати закупівлі товарів і послуг, визначених даними розпорядженнями, якщо їх вартість не перевищує межі, встановлені пунктом 1 частини першої статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
29.03.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
424 / 422
Чи можна відмінити учасника, якщо минулого разу ми його відхилили за надання недостовірної інформації ? А також, про цю компанію пишуть негативні відгуки?
Відповідь
29.03.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
607 / 616
Комунальне підприємство "ВЖ РЕУ" у квітні місяці визначене виконавчим комітетом ОТГ виконавцем робіт по поточному ремонту вуличного освітлення. Роботи виконуються з матеріалів підрядника. Сума матеріалів 48 тис. грн. Чи повинне комунальне підприємство проводити спрощену закупівлю на придбання матеріалів для виконання робіт по договору підряду, якщо у січні місяці по даному коду ДК вже були закуплені матеріали для власних потреб підприємства?
Відповідь
29.03.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
349 / 376
Замовником визначено предмет закупівлі "Дрова технологічні з доставкою", зазначено обсяг, терміни, вологість, технічні параметри (Д*Ш* В) та група деревини (Ігрупа, тведопаливна). Як бути у ситуації, коли Постачальник поставив майже третину від загального обсягу, згідно строків, вимог, технічних параметрів, заявок Замовника та через деякий час Постачальник отримує Лист-претензію з вимогою замінити товар у зв'язку з його невідповідностю, а саме "занадто тонкі" , "занадто мокрі, м' яка" та інше. Постачальник постачав дрова конкретно з яблуні, що є достатньо твердою деревиною (інформація з відкритих джерел мережі Інтернет) та цілком придатна для цільового призначення (стоїть по показнику твердості між дубом та грабом). У відповідь було надіслано лист з відмовою у заміні, оскільки товар цілком відповідає вимогам, які зазначені у технічному завданні Замовника. Замовник наполягає у заміні та відмовляється сплачувати, згідно надісланих видаткових накладних. Яким Законом користуватись, які дії Постачальника та Замовника у такій ситуації?
Відповідь
29.03.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
312 / 305
Чому та чи має право Замовник при постачанні деревини паливної, Лісгосп виписує покупцю сировину у м³, а Замовник приймає у складометрах та конвертує за власним коефіцієнтом у М³,чим значно зменшує фактичну кількість? У яких одиницях повинен приймати сировину Замовник, чи потрібно було це зазначити в оголошенні про закупівлю/технічному завданні?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2