Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
414 / 423
Доброго дня! Поясніть, будь ласка, наступне питання. Наш лікувальний заклад є комунальним підприємством та є одержувачем бюджетних коштів. Чи підпадаємо ми під дію постанови КМУ №1266 від 16.12.2020р. в частині забезпечення оприлюднення обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі?
Відповідь
20.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
458 / 519
Доброго дня. Замовником оголошено відкриті торги з публікацією англійською мовою. Проведена прекваліфікація учасників та закупівлю переведено на наступну стадію. Чи може замовник продовжити термін розгляду пропозиції учасника до 20 днів після аукціону.
Відповідь
20.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
465 / 532
Надійшла відповідь на наш запит №570/2021. Нагадаю суть запиту; Як часто та наскільки відсотків можна змінювати ціну в договорі, укладеному без використання електронної системи закупівлі (договір до 50000 гривень), У вашій відповіді наведена інформація про зміни умов договору про закупівлю (договори від 50000 гривень). Як говорить стаття 3 Закону: "Закон застосовується до замовників, які здійснюють спрощені закупівлі та/або укладають договори без використання електронної системи" А як можна змінювати умови такого договору у Законі не зазначено. Тому цікавить саме зміна ціни у договорі до 50000 грн, укладений без використання ел. системи. Дякую.
Відповідь
20.04.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
486 / 512
Постачальник електричної енергії, за договором укладеним в ході переговорної процедури, пропонує дод. угодою ввести зміни до п. 13.5. Постачальник має право розірвати цей Договір достроково, повідомивши Споживача про це за 20 днів до очікуваної дати розірвання, у випадках якщо: Споживачем не узгоджена пропозиція Постачальника щодо зміни ціни або зміни умов постачання електричної енергії. Чи є це правомірно.
Відповідь
20.04.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
613 / 641
Постачальник електричної енергії, за договором укладеним в ході переговорної процедури, пропонує дод. угодою ввести зміни до п. 13.5. Постачальник має право розірвати цей Договір достроково, повідомивши Споживача про це за 20 днів до очікуваної дати розірвання, у випадках якщо: Споживачем не узгоджена пропозиція Постачальника щодо зміни ціни або зміни умов постачання електричної енергії. Чи є це правомірно.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2