Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8493 / 8504
Чи є законною вимога Казни з посиланням на наказ 454 (визначення предмету закупівлі) вказувати в предметі укладеного договору, що в свою чергу регламентується Господарським та Цивільним кодексами, код згідно Єдиного словника?
Відповідь
27.03.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7947 / 7838
Чи є порушенням порядку проведення переговорної процедури закупівлі товару "електрична енергія", що проводиться у єдиного постачальника в межах області за 2-ма лотами (місцезнаходження відокремленого структурного підрозділу та основна адреса заклвду), якщо в укладених договорах в розділі "Предмет закупівлі" вказазувати "постачальник зобов'язується постачати електричну енергію" ( без вказівки тексту "лот 1" та "лот 2" відповідно). Казна зауважує на абз.3 п.2 ст. 7 Закону - "невідповідність документів вимогам законодавства", а саме порушення Порядку визначення предмета закупівлі.
Відповідь
27.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7072 / 6771
Суть питання полягає в наступному: "Розробка містобудівної документації "Коригування генерального плану міста" це робота чи послуга, якщо необхідно виконати роботи/послуги зазначені у вкладеннях (додаткових матеріалах)?
Відповідь
16.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7510 / 7571
ДП «Одеський морський торговельний порт» звернулось до МЕРТ із наступним питанням: Керуючись статтею 8 Закону, просимо надати роз’яснення на такі питання: у ДП «Одеський порт» виникла потреба із закупівлі послуг, що пов’язані із орендою комп’ютерного обладнання з причини неможливості закупівлі такого товару до затвердження Фінансового плану підприємства на 2017 рік. Національним класифікатором України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» не передбачено відповідного коду щодо «оренди обладнання». Просимо надати консультацію, яким чином Замовником може бути визначений предмет закупівлі у означеному випадку - який код може бути використаний Замовником задля здійснення закупівлі послуг, що пов’язані із орендою комп’ютерного обладнання. Було отримано наступну відповідь: Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Водночас повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06 “Щодо порядку визначення предмета закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb Із цієї відповіді незрозуміло який код Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» не передбачено відповідного коду щодо «оренди обладнання» може бути використаний Замовником задля здійснення закупівлі послуг, що пов’язані із орендою комп’ютерного обладнання.Повторно просимо розглянути це питання та надати більш конкретну відповідь
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8291 / 8126
Доброгя дня, прошу надати розяснення або узагальнену відповідь рекомендаційного характеру щодо того, чи має право Замовник зазначати (планувати) в річному плані закупівель декілька процедур закупівель за одним кодом ДК? Або чи повинен Замовник обовязково предмет закупівлі за одним кодом ДК зазначати або планувати в річному плані закупівель лише як одна закупівля або одна позиція? В разі якщо Замовник розбив один предмет закупівлі на декілька відкритих торгів чи буде це вважатися уникненням від оголошення англійською мовою. Дякуємо
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2