Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.05.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6634 / 6439
Перше питання! Якщо в річному плані закупівель сума вище 200 000 грн., але надходить заявка про придбання товару на суму менше 50 000 гривень,можливо укласти прямий договір без застосування електронної системи? Друге питання! Хто приймає рішення про проведення допорогової закупівлі: керівник закладу, тендерний комітет, робоча група тендерного комітету чи фахівець з державних закупівель (штатна одиниця)?
Відповідь
22.05.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6678 / 6524
В листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Вих. № 3302-06/21890-07 від 15.07.2016 надано роз'яснення щодо необхідності оприлюднення звіту про кожний укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі". Як виконати таку вимогу зокрема в частині дотримання термінів оприлюднення у наступному випадку. 10 січня поточного року Замовником укладено договір №7 на придбання бензину на суму 40 тис. грн., що відповідає вартості даного предмета закупівлі в додатку до річного плану на 2017 рік. У зв'язку з необхідністю збільшення кількості товару та зростанням ціни на 1 літр бензину внесено зміни в додаток до річного плану, в результаті чого вартість по даному предмету закупівлі вже складає 55 тис. грн. З вищезазначених причин Замовником 19 травня укладено додаткову угоду №1 до договору №7 від 10.01.2017, згідно якої вартість договору змінено з 40 тис. грн. на 55 тис. грн. питання: 1. Як оприлюднити звіт про цей договір у визначені законодавством терміни (протягом одного дня з дня укладання), якщо дата відліку (дата договору №7)10 січня? 2. Чи правильно буде вважати днем укладання договору (на суму понад 50 тис. грн.)дату підписання додаткової угоди (тобто 19 травня)? 3. Яку ціну договору вказувати в звіті, якщо замовник прийме рішення оприлюднити звіт по даті додаткової угоди (19 травня) - всю вартість сумарно (40 тис. грн. + 15 тис. грн. за дод.угодою) чи тільки вартість збільшення (15 тис. грн.?
Відповідь
17.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6223 / 6125
Добрий день! Планується провести капітальний ремонт сходових клітин у житловому будинку. Вартість робіт складає 130000 грн. У зазначену суму передбачено включити витрати, як на технагляд так і на експертизу. Якщо керуватись листом Мінекономіки від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06, то вартість експертизи та технагляду відносяться до визначення «роботи» і включаються до зведеного кошторису. Виникає питання, чи ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ замовник окремо проводити допорогові закупівлі як на технічний нагляд, так і на експертизу? Також, підкажіть, будь ласка: 1) чи необхідно замовнику проводити окремі закупівлі на технагляд, якщо вартість зазначених робіт не перевищує пороги встановлені Законом України «Про публічні закупівлі», а також для виконання зазначених робіт існує компанія підпорядкована виконавчому органу і має відповідних спеціалістів для виконання робіт з технічного нагляду. У замовника зазначені спеціалісти відсутні. 2) Вартість робіт на технагляд необхідно визначати після визначення суми договору (після проведених торгів) чи визначати суму до торгів (керуючись запланованою сумою закупівлі)? Сума передбачена на технагляд повинна складати не більше 2%. Якими законодавчими документами має можливість керуватись Замовник? Дякую!
Відповідь
16.05.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
8447 / 8155
Доброго часу доби! Підкажіть, будь ласка, яким чином оформити оплату додаткових будівельних робіт за договором підряду укладеного з переможцем конкурсних торгів. Оплата вартості додаткових робіт призведе до збільшення суми тендерного договору. Сума таких робіт менше вартісного порогу передбаченого ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Це буде додатковий чи новий предмет закупівлі? Чи переговорна процедура? Завчасно дякую!
Відповідь
16.05.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6675 / 6620
Райдержадміністрацією запланована закупівля палива на суму 60,0 тис.грн (допорогова закупівля)зм етою проведення закупівлі при райдержадміністрації створюється комісія для проведення допорогових закупівель. Питання: які правові підстави для створення даної комісії, адже законом не передбачається створення комісій із допорогових закупівель. Тендерний комітет та уповноваженя особа в райдержадміністрації не створювалися в звязку із відсутністю понадпорогових закупівель.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2