Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.12.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3084 / 2998
Доброго вечора. Наша лікарня була Комунальним закладом , тепер ми стали Комунальним підприємством( не прибутковим). Нами була укладена додаткова угода на пролонгацію, на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, але Казначейство відмовляється її приймати, стверджуючи, що перейшовши від статусу замовників до статусу одержувачів коштів, ми не можемо пролонгувати договори. Допоможіть будь-ласка, що робити в такій ситуації?
Відповідь
18.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3083 / 2915
Чи може висуватися Замовником вимога щодо забезпечення виконання договору про закупівлю, як це передбачається ст. 26 ЗУ "Про публічні запупівлі", при проведенні переговорної процедури закупівлі?
Відповідь
18.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3557 / 3444
01.01.2019 набирає чинності ЗАКОН УКРАЇНИ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII, відповідно до п.18 якого «Тимчасово, на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальні послуги, крім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України "Про ринок електричної енергії" для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону". Питання: чи правомірною є закупівля електричної енергії (постачання електричної енергії) бюджетною установою на суму понад 200000,0 грн. із застосуванням переговорної процедури закупівлі, яку оголосити після 01.01.2019? Заздалегідь щиро вдячні за відповідь.
Відповідь
18.12.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3238 / 3132
Як за новими правилами повинні проводити закупівлю електроенергію Замовники, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання (зокрема, монополісти у сфері теплопостачання) через процедуру відкритих торгів чи без застосуваня процедури (шляхом укладання прямого договору) згідно ст.2 ч.4 ЗУ "Про публічні закупівлі", а також як правильно провести закупівлю послуг з транспортування електроенергії?
Відповідь
18.12.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4270 / 4112
Комунальне підприємство планує придбати транспортний засіб шляхом укладення договору фінансового лізингу. Вартість договору значно перевищить 200 тисяч гривень. Чи потребую вказана закупівля проведення відкритих торгів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2