Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6858 / 6690
При оприлюдненні Повидомлення про намір укласти договір після оголошення переможця не накладений ЕЦП.Какови наслідки цього? Можна не відміняти процедуру закупівлі? Буде чи ні при цьому завантажений в систему договір про закупівлю?
Відповідь
09.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5509 / 5319
Лист МЕРТУ №3302-06/31458-07 від 30.09.2016 року «Щодо здійснення закупівель філіями та участі філій у процедурах закупівель» містить детальне роз’яснення щодо участі філій у процедурах закупівель, зокрема, є зрозумілим, що філії та представництва можуть брати участь у процедурах закупівель на підставі довіреності, виданої юридичною особою та від її імені. Відокремлений підрозділ/філія без статусу юридичної особи не можуть бути учасниками процедур у розумінні Закону. Просимо надати консультацію також щодо наступного. Повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, форма якого затверджена МЕРТУ, передбачає зазначення найменування, коду згідно з ЄДРПОУ та місцезнаходження УЧАСНИКА (ЮРИДИЧНОЇ) особи, з яким проведено переговори. Чиї реквізити (а саме найменування, код згідно з ЄДРПОУ та місцезнаходження) мають бути зазначені Замовником у повідомленні про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, у разі, якщо від імені учасника-юридичної особи виступає філія, яка що хоч і не є юридичною особою, але має свій ЄДРПОУ та місцезнаходження? Реквізити самої юридичної особи (яка попадає під термін "учасник") чи філії? Питання виникає у зв'язку з тим, що договір по результатам торгів, фінансові документи (платіжні доручення) містять виключно реквізити філії. Заздалегідь вдячні.
Відповідь
04.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7664 / 7653
Чи має Служба підстави для застосування переговорної процедури відповідно до підпункту 4 пункту 2 статті 35 Закону з огляду на те, що по обох процедурах відкритих торгів для участі у цих закупівлях не було подано жодної тендерної пропозиції, але при цьому на сторінках вищезазначених закупівель на веб-порталі prozorro.gov.ua у полі «причина відміни» розділу «Інформація про відміну» та пункті 15 звітів про результати проведення цих процедур замість «подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій» зазначено «допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій»? Повний текст звернення додається окремим файлом.
Відповідь
02.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6928 / 7043
Якщо двічі відмінено відкриті торги і на підставі п.4 ч.2 ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі" застосовано переговорну процедуру закупівлі, має Замовник право застосувати п.631 Цивільного кодексу України при укладанні договору (умови Договору застосовуються до відносин між Сторонами, які виникли до його укладання в частині надання послуг та їх оплати)?
Відповідь
29.12.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9594 / 9585
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення з такого питання. Замовником було прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі послуг централізованого водопостачання.За результатами проведених переговорів з учасником підписано протокол переговорів та оприлюднено повідомлення про намір укласти договір.Договір планується укласти у січні 2018 року,але на теперішній час змінилися тарифи на послуги водопостачання.Підкажіть на яку суму та за якими тарифами необхідно укладати договір: на суму та за тарифами,які вказані в протоколі переговорів (з подальшим укладанням додаткової угоди про зміну суми та тарифу), чи на суму, яка відкоригована з урахуванням тарифів, які діють на дату укладання договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2