Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.05.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8388 / 7861
Прошу Вас надати роз’яснення щодо частини 5, статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме : Частина п’ята статті 2 Закону визначає, що особливості здійснення процедур закупівлі телекомунікаційних послуг, у тому числі з ретрансляції радіо- та телесигналів (крім послуг мобільного зв’язку та послуг Інтернет-провайдерів), встановлюються окремими законами. Чи існують якісь інші окремі закони, окрім Закону України «Про публічні закупівлі», згідно з яких необхідно здійснювати процедури закупівлі телекомунікаційних послуг, у тому числі з ретрансляції радіо- та телесигналів (крім послуг мобільного зв’язку та послуг Інтернет-провайдерів)?
Відповідь
25.04.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6981 / 6751
Згідно роз'яснення міністерства економічного розвитку і торгівлі №3302-01/38216-06 від 25.11.2016 при визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі робіт замовники керуються даними кошторису (кошторисного розрахунку) на весь об'єкт будівництва. В даному випадку це загальна вартість зведеного локального кошторису. Чи можна оплатити за виготовлення проектної документації та її експертизи за окремими договорами до проведення тендерної процедури, за умови що ці витрати згідно норм ДБН включено до зведеного кошторису. Та чи можна вважати роботи з виготовлення проектної документації та її експертизи окремими видами робіт, керуючись при цьому вартісними межами, встановленими ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі", а процедуру проводити на кошторисну вартість самих ремонтних робіт на весь об'єкт будівництва без врахування супровідних послуг.
Відповідь
24.04.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
8040 / 7632
Добрий день, прошу Вас надати роз'яснення щодо зазначення в договорах по відкритих торгах та до порогових закупівлях CPV коду та обов'язкового розшифрування цього коду. Тобто: CPV код "Назва коду із словника" (конкретна назва закупівлі). Бажано із якимось прикладом.
Відповідь
20.04.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7475 / 7319
Відповідно до листа від 07.02.2017 № 3302-06/3816-06 “Щодо порядку визначення предмета закупівлі” зрозуміло, що лікарські засоби визначаються третім знаком ДК 021-2015. ЗУ «Про лікарські засоби» визначений вичерпний перелік, що слід відносити до лікарських засобів. Виходячи з вищенаведеного, все, що не відноситься до переліку передбаченим ЗУ «Про лікарські засоби» слід визначати четвертим знаком ДК 021-2015. Для прикладу: Закуплено фармацевтичної продукції (лікарські засоби для лікування) за знаком 33600000-6 на суму 40000 грн. Є потреба закупки фармацевтичних виробів за знаком 33680000-0 (гумові покриття, що не є лікарськими засобами), на суму 190000 грн. Прошу роз'яснити: Оскільки знак 33680000-0 належить до знаку 33600000-6, стає незрозумілим, у вищенаведеній ситуації потрібно проводити відкриті торги, чи допорогову закупівлю? Чи буде сумуватись вартість цих закупівель?
Відповідь
13.04.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7590 / 7553
Відповідно до пункту 3 розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі "3. Під час здійснення закупівлі послуг з виконання науково-технічних робіт предмет закупівлі визначається згідно з Державним класифікатором видів науково-технічної діяльності ДК 015-97, затвердженим наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 30 грудня 1997 року № 822, за показником четвертої цифри із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до Єдиного закупівельного словника, а також конкретної назви науково-технічної роботи." Таким чином під час планування закупівлі науково-технічної роботи Замовник має зазначати ДВА класифікатори -- 015-97 та в дужках 21-2015. Проте майданчик Держзакупівлі он-лайн наразі даючи змогу обрати потрібний код наукового класифікатору ДК 015-97, НЕ ДАЄ можливості зберегти при публікації цей запис з визначеним науковим кодом, аргументуючи це тим що: "Відповідно до вказівок Центральної Бази Данних визначальним класифікатором є CPV". Сьогодні є нагальна потреба оприлюднити план закупівлі послуги ДК 015-97: I.2 15 - Дослідження та розробки в галузі хімічних технологій (Код ДК 021-2015 (CPV) 73300000-5 - Проектування та виконання НДДКР). Просимо терміново надати відповідь, яким чином діяти Замовнику під час оприлюднення плану закупівель, якщо предметом закупівлі є послуги з виконання науково-технічних робіт?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2