Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
357 / 379
Замовником проведено спрощену закупівлю послуг по страхуванню приміщень та автомобілів. Договір укладений за результатами проведення закупівлі. Через 4 місяці здійснено переоцінку деяких приміщень у зв'язку з чим змінилася ринкова вартість приміщень і відповідно сума страхового внеску теж зміниться, а також закінчилася страхівка на автомобілі, які не були включені в попередню закупівлю, оскільки термін страхівки на період проведення спрощеної закупівлі ще діяв. Запитання: Чи можемо ми відповідно до п. 5 ч. 7 ст. 3 ЗУ Про "Публічні закупівлі" укласти прямий договір з тим самим учасником-переможцем попередньої спрощеної закупівлі, якщо сума даних послуг не перевищує 50 % ціни основного договору?
Відповідь
23.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
600 / 616
Відповідно до частини 3 статті 11 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель, що мається на увазі? Кожна УО займається,наприклад, лише медикаментами чи заківлею товарів/послуг? Чи відповідальна за процедуру спрощена/переговорна? Чи повина бути вузька спеціалізація?
Відповідь
22.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
385 / 413
Доброго дня. Чи можливо закуповуючи електроенергію у постачальника останньої надії укласти Договір, відповідно до 272 постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2021, із постачальником універсальних послуг, а у зв'язку із закінченням термінів дії постанови 272 укласти Договір із постачальником останньої надії?Дякую.
Відповідь
22.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
538 / 532
Постановою КМУ № 1266 від 16.12.2020 внесено зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 р. № 710 шляхом доповнення її пунктом 4-1 такого змісту "Головним розпорядникам бюджетних коштів (розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня), суб’єктам господарювання державного сектору економіки з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів забезпечити: обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі; оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті (або на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель." Прошу надати роз'яснення стосовно того чи зобов'язаний замовник готувати та зберігати вищевказані обгрунтування для всіх закупівель ( в тому числі для закупівель без використання електронної системи на суму до 50 тис. грн. та спрощених закупівель до 200 тис. грн.), а оприлюднювати такі обгрунтування лише для процедур закупівлі відкритих торгів, торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу та переговорної процедури.
Відповідь
22.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
460 / 479
Ми плануємо придбати геодезичне устаткування вартістю 150000,00 грн. чи потрібно нам проводити спрощену закупівлю товару? Якщо ми, Комунальне підприємство, створене Лисичанською міською радою, 100% комунальна частка у статутному капіталі підприємства, але в статуті вказано п. 1.5 розділу І, що "підприємство є комерційним" та п. 1.8 розділу І "Підприємство здійснює свою діяльність на принципах комерційного розрахунку та власного комерційного ризику". Ми не фінансуємося з місцевого чи державного бюджету. Додаємо скановану копію статуту.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2