Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.06.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
501 / 545
Доброго дня! Чи можна призначити уповноважену особу, яка буде відповідальною виключно за формування річного плану закупівель та внесення змін до нього? А іншу уповноважену особу - за проведення процедур закупівель/спрощених закупівель?
Відповідь
11.06.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
362 / 381
Замовник (орган місцевого самоврядування) під час публікації тендерної документації наклав удосконалений електронний підпис. Публікація здійснена у 2021 році. Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 17 ЗУ «Про електронні довірчі послуги» органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації державної форми власності, державні реєстратори, нотаріуси та інші суб’єкти, уповноважені державою на здійснення функцій державного реєстратора, для засвідчення чинності відкритого ключа використовують лише кваліфікований сертифікат відкритого ключа, а для реалізації повноважень, спрямованих на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків фізичної або юридичної особи відповідно до закону, застосовують виключно засоби кваліфікованого електронного підпису чи печатки, які мають вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на них даних від несанкціонованого доступу, від безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання. З цього постає декілька питань: 1) Чи мав право замовник (орган місцевого самоврядування) використовувати удосконалений електронний підпис замість кваліфікованого електронного підпису ? 2) Як повинен діяти замовник, у випадку якщо ним було підписано тендерну документацію (в тому числі оголошення про проведення закупівлі) удосконаленим електронним підписом замість кваліфікованого електронного підпису? 3) Якщо замовник після публікації тендерної документації з використанням удосконаленого електронного підпису через деякий час виявив зазначене та наклав на цю ж документацію вже кваліфікований електронний підпис, чи буде це правомірно та вважатись належним виправленням помилки (порушення)?
Відповідь
11.06.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
574 / 572
Доброго дня. В результаті процедури відкритих торгів укладено договір будівельного підряду № 33 від 23.10.2020 на суму 6063450,00 грн. з ПДВ. у 2021 році у звязку із значним підвищенням цін на матеріали підрядник просить внести зміни до договору збільшивши суму, або провести коригування ПКД і теж збільшити суму договору. Як діяти замовнику в даній ситуації?
Відповідь
11.06.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
463 / 507
Чи можна призначити одну уповноважену особу, яка буде відповідальною за формування та внесення змін до річного плану? А за проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі призначити іншу уповноважену особа?
Відповідь
11.06.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
360 / 365
Замовник (орган місцевого самоврядування) під час публікації тендерної документації наклав удосконалений електронний підпис. Публікація здійснена у 2021 році. Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 17 ЗУ «Про електронні довірчі послуги» органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації державної форми власності, державні реєстратори, нотаріуси та інші суб’єкти, уповноважені державою на здійснення функцій державного реєстратора, для засвідчення чинності відкритого ключа використовують лише кваліфікований сертифікат відкритого ключа, а для реалізації повноважень, спрямованих на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків фізичної або юридичної особи відповідно до закону, застосовують виключно засоби кваліфікованого електронного підпису чи печатки, які мають вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на них даних від несанкціонованого доступу, від безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання. З цього постає декілька питань: 1) Чи мав право замовник (орган місцевого самоврядування) використовувати удосконалений електронний підпис замість кваліфікованого електронного підпису ? 2) Як повинен діяти замовник, у випадку якщо ним було підписано тендерну документацію (в тому числі оголошення про проведення закупівлі) удосконаленим електронним підписом замість кваліфікованого електронного підпису? 3) Якщо замовник після публікації тендерної документації з використанням удосконаленого електронного підпису через деякий час виявив зазначене та наклав на цю ж документацію вже кваліфікований електронний підпис, чи буде це правомірно та вважатись належним виправленням помилки?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2