Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.01.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2950 / 2926
Чи обов'язково при складанні тендерної документації створювати робочу групу? Чи може тендерний комітет самостійно скласти та затвердити тендерну документацію, звертаючись щодо технічної частини ТД до відділів відповідного напрямку діяльності.
Відповідь
28.01.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3024 / 3088
Відповідно до абзацу 4 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі", під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини 1 ст.2 ЗУ, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Виходячи з викладеного, прошу Вас надати роз'яснення щодо того, як бути з закупівлями за кошти з місцевого або державного бюджетів, якщо вартість послуг до 50 тисяч гривень? Чи потрібно вносити їх до річного плану закупівель, якщо їх вартість є менше 50 000 грн без використання електронної системи?
Відповідь
28.01.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2654 / 2724
Чи можливо після укладення договору змінити додатковою угодою тип договірної ціни з твердої на динамічну (без зміни розміру ціни договору)?
Відповідь
28.01.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3480 / 3404
Доброго дня! За результатами переговорної процедури був укладений договір. Чи необхідно по такому договору оприлюднювати звіт про виконання договору, укладеного за переговорною процедурою? Дякуємо
Відповідь
28.01.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3485 / 3498
Замовником розпочата процедура закупівлі робіт у грудні 2018 року. За результатами відкритих торгів у січні 2019 року визначено переможця та оприлюднено наміри про укладення договору. Чи може Замовник,у визначений Законом термін, укласти договір закупівлі робіт на суму ціни за тендером, без затверджених в установленому порядку видатків на ці цілі, за умови включення закупівлі до річного плану на 2019 рік.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2