Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.05.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3472 / 3335
Доброго дня! Прошу надати роз’яснення чи має право юридична особа органу місцевого самоврядування (неприбуткова бюджетна установа) за процедурою відкритих торгів, укласти довготривалий договір (не менше ніж на 10 років) із страховою кампанією? Предметом договору (і закупівлі) будуть 66511000-5 Послуги зі страхування життя (ДК 021:2015) (довготривале страхування життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до досягнення ними повноліття). Чи може бути графік фінансування підписаного договору реструкторизований на 3 роки? Наприклад, договір укладено у 2019 році на загальну суму 3,0 млн. грн., а порядок розрахунку бути таким: 2019 рік – 1,0 млн. грн., 2020 рік – 1,0 млн. грн., 2021 рік – 1,0 млн. грн.
Відповідь
02.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3446 / 3442
Доброго дня,у 2018 році проведено відкриті торги на виконання робіт з будівництва водопроводу(договір діє до липня 2019 року),частину робіт виконано,але рішенням міської ради затверджено розмір середньомісячної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва в місті Жашкові Черкаської області, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів комунальних підприємств, установ та організацій, в розмірі 8522,6 грн. на 2019 рік.Кошторисна документація буде коригуватися,як нам внести зміни,якщо в договорі вказано,що ціна є твердою.Завчасно вдячна.
Відповідь
02.05.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3578 / 3488
Просимо розтлумачити чи слід враховувати в допороговій закупівлі в сумі за кодом в межах 200 000 грн, якщо процедура закупівлі була оголошена, але не відбулася через відсутність пропозицій з боку учасників.Наприклад, сума закупівлі по коду становить 160 000 грн, оголосили закупівлю на 30 000 грн. Закупівля не відбулася, чи маємо ми право оголосити повторну допорогову закупівлю на суму 30 000 грн?
Відповідь
26.04.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2669 / 2590
Відділ освіти Обухівської районної державної адміністрації з метою уникнення порушення в проведенні державних закупівель просить надати відповідне роз’яснення. Нам, як розпоряднику бюджетних коштів, в 2019 р. виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуювання людей, охороно-тривожної сигналізації, у вісімнадцяти будівлях закладів освіти Обухівського району, Київської області, в загальній сумі 315 000,00 грн. (в середньому по 15 000,00 грн. на один об’єкт) по коду економічної класифікації видатків 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» відповідно до визначення наказу Міністерства фінансів України від 12.03.2012 № 333. Просимо роз’яснити, як доцільно проводити закупівлі: відкритими торгами, чи окремо по кожному об’єкту, заключаючи прямі угоди відповідно до ст. 1 п.22 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VII, що проектування відноситься до робіт.
Відповідь
26.04.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4285 / 4122
Підприємство провело закупівлю електричної енергії, код по класифікатору ДК 021:2015 – 09310000-5, за переговорною процедурою (закупівля UA-2019-03-04-000740-b). Переговорна процедура проведена на підставі п.4 ч.2 ст.35 Закону «Про публічні закупівлі», тому що замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників (закупівлі UA-2018-11-22-000896-b та UA-2018-12-27-001474-c). Відповідно до п.2.1 Додатку 1.1. до тендерної документації по цим закупівлям вказано наступне: «2.1. Технічні характеристики до предмета закупівлі наведені в Додатку А, Додатку Б.1 та Додатку Б.2 до цього Додатку». У Додатку А до Додатку 1.1 зазначено перелік об'єктів та дозволена потужність для КП «Підземне місто», кВт. У Додатку Б.1 до Додатку 1.1 тендерної документації цих закупівель зазначені орієнтовні обсяги постачання електричної енергії за 30 календарних днів. У Додатку Б.2 до Додатку 1.1 тендерної документації даних закупівель вказані орієнтовні обсяги споживання електричної енергії у розрахункових періодах 2019 років, кВт*год за місяць/рік. У п.2.3 Додатку 1.1. до тендерної документації цих закупівель зазначено наступне: «Визначання кількості електричної енергії, що одержує КП «Підземне місто», проводиться без засобів обліку на підставі розрахунків наведених в Додатку А до цього Додатку. Клас напруги – 2. Очікуваний обсяг споживання електричної енергії – 6 104 237,8 кВт*год за період з січня 2019 року по 31.12.2019 року, цілодобово». У даний час КП «Підземне місто» здійснює заходи по введення в експлуатацію засобів обліку (лічильників) електричної енергії на своїх об’єктах (31 об’єкт). Після введення в експлуатацію таких засобів обліку визначення кількості електричної енергії, що одержує КП «Підземне місто», буде визначатися на підставі знятих засобами комерційного обліку показників електричної енергії. У зв’язку з цим просимо надати роз’яснення з наступного питання: Чи можливо після введення в експлуатацію засобів обліку (лічильників) електричної енергії на об’єктах КП «Підземне місто» внести зміни до договору, укладеного в результаті переговорної процедури закупівлі, додавши у нього наступну норму: «Після введення в експлуатацію засобів обліку електричної енергії на об’єктах КП «Підземне місто» , кількість електричної енергії, що одержує КП «Підземне місто», за звітний період буде визначатися на підставі знятих засобами комерційного обліку показників електричної енергії. При цьому ціна, загальна сума та інші істотні умови договору не змінюються"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2