Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.06.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3937 / 3769
Наше підприємство - замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, при цьому, вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі. В додаток до річного плану закупівель у червні 2018 року була внесена закупівля робіт по об’єкту з очікуваною вартістю закупівлі 84806,30 грн. та укладений прямий договір на закупівлю робіт по об’єкту на ту ж суму. При виконанні робіт виникла потреба у додаткових роботах на суму 20 000,00 грн. із цим же Контрагентом, які не передбачені у додатку до річного плану закупівель. Закупівля здійснюється за власні кошти. Як доцільно зробити, не порушуючи законодавства у сфері закупівель: 1) внести змінами в додаток до річного плану закупівель суму 20 000,00 грн. на додаткові роботи та укласти новий договір із цим же Контрагентом або 2) заключити додаткову угоду на суму 20 000,00 грн., але при цьому - як її внести в додаток до річного плану закупівель?
Відповідь
14.06.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3588 / 3567
Доброго дня. Згідно чинного законодавства, з 01.07.2018 р. передбачено зміну порядку фінансування закладів охорони здоров"я первинної ланки та їх автономізацію. З об"єктивних причин наш заклад процес реорганізації до 01.07.2018 р. не завершив. Кабінетом міністрів України для фінансування у ІІІ кварталі таких закладів передбачено перерозподіл бюджетних коштів з програми капітації на програму субвенції. Просимо надати роз"яснення щодо здійснення закупівель у ІІІ кварталі за рахунок таких перерозподілених коштів. А саме: чи такі закупівлі повинні здійснюватись в межах наявного річного плану закупівель та додатку до нього, чи це буде закупівля за додаткові кошти(внесення до плану нового предмету закупівлі). З повагою та вдячністю за надані роз"яснення, адміністрація КЗ "Ніжинський міський ЦПМСД"
Відповідь
14.06.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3102 / 2931
Добрий день ми провели закупівлю бензину відкриті торги UA-2018-04-10-001276-a 22 травня 2018 року ми підписали договір на постачання, а 06 червня нам надали листа запорізькой торгово промисловой палати і додаткову угоду на збільшення ціни на 10 відсотків що робити в такому випадку, ціна на азс менша чім додатковой угоді і заключені торгово промислової палати
Відповідь
12.06.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2595 / 2330
не будуть контролюючи органи вважати за порушення, якщо при визначення предемета закупівлі товару (телевізійного обладнання) застосувати код (ХХХ00000-Y), де четверта цифра буде 0? Для уточнення: протягом року не передбачается більше закупівель за цим кодом!
Відповідь
12.06.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3298 / 3296
Тендерним комітетом затверджено річний план та документацію тендеру 02/05, оголошення про закупівлю опубліковано 03/05, а річний план - 06/05 (відповідно до ст.4 ЗУ "Про публічні закупівлі" в термін 5 к.д.). Чи суперечать дії Замовника нормам вищезазначеного Закону в частині оприлюднення оголошення про проведення закупівлі раніше ніж оприлюднення річного плану?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2