Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.02.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3327 / 3173
Договір укладено на рік, до 31.12. В частині виконання зобов'язань до повного виконання. Останній акт виконаних робіт було отримано замовником у січні наступного року. Які документи повинні бути у секретаря, для публікації звіту про виконання договору. Чи достаньо службової записки працівника ОЦЗ, або необхідно завантажити до системи прозорро всі акти виконаних робіт.
Відповідь
14.02.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2995 / 3029
Чи зобов'язаний замовник одразу публікувати на сайті весь додаток до річного плану? Чи буде порушення діючого законодавства публікація додатку до річного плану кожного кварталу?
Відповідь
14.02.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3674 / 3519
Згдіно Єдиного класифікатора 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне, у 2019 році нам виділено 190 000. Які ми плануємо витрати на папір, канцелярські товари та грамоти. Ці кошти ми плануємо витратити протягом року, та заключати угоди декілька разів. Перший договір ми плануємо укласти на початку березня, на суму 50 000. Наступні у червні, вересні та грудні 2019. Враховуючи що необхідно зазначати конкретний предмет закупівлі. У додатку до річного плану, ми вже знесли запис щодо закупівлі на 50000 (канцелярські товари). Орієнтовний початок процедури вказано (БЕРЕЗЕНЬ). У червні ми плануємо укласти договір на 20000 (також канцелярські товари) і хочемо внести зміни до додатку шляхом редагування попереднього запису. Так замість суми 50000 ми пропишемо вже 70000. А як бути з орієнтовною датою закупівлі, чи правомірно її змінювати з березня на червень, адже у березні ми вже уклали договір? Чи залишити орієнтовну дату закупівлі – березень 2019.
Відповідь
14.02.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3352 / 3251
Доброго дня. Згідно п. 6 Наказу 454 - визначення предмета закупівлі послуг з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для безробітних громадян, що надаються за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, здійснюється за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), які визначаються відповідно до Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року № 327, із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників третьої – п'ятої цифр Єдиного закупівельного словника. Разом із цим у Єдиному закупівельному словнику відсутній конкретний предмет, що стосується саме навчання безробітних конкретній професії / спеціальності. Наприклад щодо надання послуги з професійного навчання безробітних за професією "Швачка, "Кухар", "Машиніст екскаватора одноковшового"тощо. У більшості випадків предмет ДК прописують або 8041 (Послуги різних навчальних закладів, де при розкритті 5 знака відсутній пункт щодо навчання безрлобтіних) або 8053 (Послуги з професійної підготовки спеціалістів) де також немає жодного посилання щодо навчання безробтіних. Крім цього, існує практика, коли при визначенні предмета закупівлі для навчання безробтних вказують 99999 (тобто предмет не визначено). Чи вірна думка, що при визначенні предмету закупівлі стосовно навчання безробтіних ми маємо право вказувати назву професії (спеціальності) та не вказувати код предмету закупівлі, а прописувати 99999-9. Прошу надати чітку відповідь на поставлене питання, дякую
Відповідь
14.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3794 / 3757
Скажіть, будь ласка, як правильно вчинити, якщо учасник в одній позиції своєї ТП вказав лікарський засіб в іншій формі випуску? Ми вказували таблетки, а запропонували сироп. Зв'язалися з учасником, говорять відбулася просто технічна помилка з їхньої сторони.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2