Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4880 / 4870
Державною установою «Центр пробації» було проведено дві процедури відкритих торгів згідно з ДК 021-2015: 72410000-7 – Послуги провайдерів та ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія до внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі», але закупівлі було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників. Оскільки потреба у закупівля залишається, звертаємось до вас з проханням надати роз’яснення чи маємо ми право застосовувати переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п. 4, ч. 2, ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5090 / 5020
1. У разі здійснення закупівель до 19.04.2020 року на суму 30 тис. грн. по товарам та виникнення необхідності здійснення закупівель на суму 25 тис. грн. по тому самому коду ДК, чи діляться ці закупівлі на до внесення змін у законодавстві та після або сумуються за ДК та яку процедуру необхідно проводити у такому разі (із посиланням на норму закону). 2. У разі, коли УО є паралельно головою ТК, чи потрібна додаткова реєстрація на порталі такої особи як УО?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4631 / 4640
Тендерний комітет ОК ВЕП «Держпром» звертається до Вас з проханням надати роз'яснення щодо ситуації, що склалася у зв’язку із набранням чинності Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” (далі - нова редакція Закону) від 19.09.2019 № 114-ІХ та введенням його в дію 19.04.2020 та необхідністю у проведенні підприємством процедур закупівель. Згідно листа Мінекономіки № 3304-04/25806-06 від 21.04.2020, відповідно до пункту 1 частини першої статті 9 нової редакції Закону розроблення та затвердження нормативно-правових актів (далі - НПА), необхідних для виконання цього Закону та регулювання державної політики у сфері закупівель належить до основних функцій Уповноваженого органу. Так, згідно з наказом Мінекономіки від 07.04.2020 № 648 “Про веб-портал Уповноваженого органу з питань закупівель”, інформаційно-телекомунікаційну систему “PROZORRO” (за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua) визначено веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель. Відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу визначено Державне підприємство “ПРОЗОРРО”. У нашого підприємства виникла необхідність у проведенні процедури закупівлі відкриті торги, але на сьогоднішній день на офіційному сайті “PROZORRO” в наявності лише примірна тендерна документація, яка носить тільки рекомендаційний характер. Також відсутні нормативні акти, які затверджують порядок визначення предмета закупівлі, оскільки попередні нормативно-правові акти, зокрема Наказ Мінекономрозвитку №454 від 17.03.2016 р., що регламентує порядок визначення предмета закупівлі, скасовано. Отже, наразі немає можливості внести в річний план закупівлю та вірно визначити предмет закупівлі за кодом згідно класифікатора, дотримуючись при цьому законодавства. Вищевикладене питання потребує негайного вирішення, оскільки проведення процедур закупівель, що відбувається з порушеннями законодавства тягне за собою відповідальність згідно зі ст.164 «Порушення законодавства при закупівлі» нової редакціі Закону, зокрема накладення штрафів. Тендерний комітет ОК ВЕП «Держпром» сподівається на отримання відповіді в найкоротші терміни з метою дотримання законодавства у сфері закупівель згідно з Законом України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19.09.2019 № 114-ІХ.
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3930 / 3797
У зв’язку з введенням в дію Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №238) (далі – Постанова) управлінням соціального захисту населення Запорізької міської ради по Хортицькому району (далі – управління) здійснюється забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними згідно з договорами, укладеними управлінням з підприємством та особою з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками (далі - тристоронній договір) відповідно до п. 23 Постанови. Відповідно до п. 23 Постанови особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або їх законні представники самостійно обирають підприємство, з яким буде укладено тристоронній договір, та повідомляють управління про вибір такого підприємства. З огляду на викладене вище просимо надати відповідь на питання: 1. Чи повинне управління у разі здійснення закупівлі технічних та інших засобів реабілітації за тристороннім договором відповідно до п. 23 Постанови без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень оприлюднювати звіт про укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до ст. 10 Закону України «Про публічні закупівля». 2. Чи потрібно визначати предмет закупівлі у разі здійснення закупівлі за тристоронніми договорами крісел колісних окремо по кожній особі з інвалідністю, дитині з інвалідністю, інший особі.
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4553 / 4522
Надайте роз'яснення як діяти в ситуації коли спрощена процедура закупівлі не відбулась два рази поспіль у зв’язку з дискваліфікацією усіх учасників з підстав визначених законом, чи маємо право укласти прямий договір
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2