Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3718 / 3704
Чи потрібно Тендерному комітету оформлювати протоколом перехід на нові законодавчі вимоги?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3373 / 3511
Лист МЕРТ від 10.04 на який ви посилаєтесь у відповіді на моє запитання https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5da0d4f1-6044-4db3-8c17-4a00abdc53a5&lang=uk-UA не дає на нього відповіді! Тому прошу ще раз, будь ласка, разгорнуто відповісти на наступне питання: чи обов'язково призначити УО, якщо вартість в межах 50-200 тис грн і ми вибираємо складнішу "процедуру закупівлі" яку веде тендерний комітет, а не "спрощену закупівлю"
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3512 / 3480
Добрий день. Допоможіть, будь ласка, розібратись, чи відноситься комунальне підприємство до замовників в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» згідно з п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», для яких вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень, якщо: - комунальне підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади; - засновником підприємства є селищна рада; - підприємство здійснює свою діяльність на основі і відповідно до чинного законодавства України, зокрема Господарського кодексу України, норм податкового законодавства України, рішень селищної ради; - підприємство є підпорядкованим, підзвітним і підконтрольним селищній раді; - підприємство є суб'єктом підприємницької діяльності; - майно комунального підприємства є власністю територіальної громади і закріплене за ним на праві господарського відання; - розмір статутного капіталу становить 0,00 грн.; - основними видами діяльності є: забір, очищення та постачання води (код КВЕД 36.00) та каналізація, відведення й очищення стічних вод (код КВЕД 37.00); - має ліцензію на провадження відповідної діяльності та здійснює таку діяльність згідно з рішенням сесії селищної ради, де зазначено: «Визначити виконавцем послуг з водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів – комунальне підприємство «******* ВУЖКГ». Або ж до якої категорії замовників відноситься таке комунальне підприємство?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3672 / 3532
Добрий день! Працюю на майданчику zakupki.prom.ua. Немає можливості внести дані Уповноваженої особи. ДП Прозорро відповів: Наразі даний функціонал в розробці. Як працювати далі, не порушуючи Закон?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3899 / 3985
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо замовником є державний орган, в якому працюють лише державні службовці, з їх числа можна обрати уповноважену особу? Як бути якщо ні? (Враховуючи, що є норма, якою передбачено: Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (зокрема, державні службовці, народні депутати, професійні судді), не мають права працювати за сумісництвом, за винятком викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту (ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2