Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
369 / 397
Доброго дня! Наша організація є розпорядником бюджетних коштів та Замовником у розумінні Закону. У червні 2018 року за результатами проведеної процедури відкритих торгів укладено договір на закупівлю робіт. Станом на 01.04.2021 виникла потреба у виконанні додаткових робіт, не передбачених початковим проектом по вказаному об’єкту на суму що не перевищує 50 % від загальної суми договору. Просимо дати роз’яснення: 1) Чи можемо ми застосувати здійснення закупівлі без використання електронної системи (звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель) з тим самим учасником?; 2) Якщо ні, тоді яку саме та на яких підставах необхідно застосувати процедуру закупівлі для укладання договору закупівлі на додаткові роботи, не передбачені початковим проектом по цьому ж об’єкту.
Відповідь
19.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
438 / 498
Доброго дня! Наша організація є розпорядником бюджетних коштів та Замовником у розумінні Закону. У червні 2018 року за результатами проведеної процедури відкритих торгів укладено договір на закупівлю робіт. Станом на 01.04.2021 виникла потреба у виконанні додаткових робіт, не передбачених початковим проектом по вказаному об’єкту на суму що не перевищує 50 % від загальної суми договору. Просимо дати роз’яснення: 1) Чи можемо ми застосувати здійснення закупівлі без використання електронної системи (звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель) з тим самим учасником?; 2) Якщо ні, тоді яку саме та на яких підставах необхідно застосувати процедуру закупівлі для укладання договору закупівлі на додаткові роботи, не передбачені початковим проектом по цьому ж об’єкту.
Відповідь
19.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
351 / 375
Доброго дня, враховуючи наказ N 2628 від 14.12.2020 року, Замовники вносять зміни в ТД та вимагаю користуватись оновленою формою Банківської гарантії. Враховуючи оновлену форму, прохання надати роз'яснення де можна отримати інформацію по категорії Замовника, Учасника та Банка котрий випускає гарантію. Точного роз'яснення в Законі про публічні закупівлі відсутні, дописувати категорію в гарантію потрібно згідно наказу N 2628 від 14.12.2020 року.
Відповідь
19.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
416 / 430
Каховською районною радою (рішенням №35) припиненно юридичну особу - комунальне некомерційне підприємство «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чаплинської районної ради Херсонської області, яке здійснювало медичне обслуговування населення громади. В зв'язку із необхідністю забезпечення медичного обслуговування населення громади: 1) Чи буде договір, предмет якого: "надання медичних послуг, а саме обслуговування населення Хрестівської територіальної громади" укладений з приватним медичним центром підпадати під дію п.18 ч.5 ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Відповідь
19.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
367 / 406
Просимо надати роз’яснення стосовно застосування п.2 ч.6 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме як трактувати термін «перепродаж третім особам». Чи включає в себе даний термін (підпадає під визначення) придбання продуктів харчування для подальшої переробки з метою перепродажу третім особам за звичайними цінами і на стандартних умовах, наприклад: 1) Купівля борошна, олії, дріжджів для випічки хлібобулочних виробів для продажу в їдальні працівникам за звичайними цінами. 2.) Придбання овочів для приготування блюд для продажу в їдальні працівникам за звичайними цінами. 3.) Придбання мінеральної води, соків для продажу в їдальні.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2