Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.06.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6365 / 6188
Чи є порушенням чинного законодавства України укладання двох договорів за результатами проведення однієї безлотової закупівлі, якщо така умова передбачена тендерною документацією? Зазальна сума закупівлі дорівнює сумі 2 договорів. Казначейська служба відмовляється реєструвати укладені з Переможцем 2 договори. Підстава відмови: одна закупівля - один договір. Чим передбачена така норма?
Відповідь
11.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7714 / 7785
Приписами ч. 2 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» на учасника – переможця процедури закупівлі покладений обов’язок щодо надання дозволу або ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством. У відповідності до консультації Уповноваженого органу з питань виконання учасником – переможцем процедури закупівлі вимог ч. 2 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», розміщеної на його інформаційному ресурсі за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=11b78f93-8252-430f-8adb-26fe5d91e5fd, учасник – переможець процедури закупівлі зобов’язаний надати замовнику ліцензію на певний вид господарської діяльності. Так, Уповноважений орган роз’яснив, що згідно з частиною другою статті 32 Закону замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. У свою чергу, учасник – переможець процедури закупівлі під час укладення договору повинен надати дозвіл або ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством (частина друга статті 36 Закону). Таким чином, оскільки Законом встановлено імперативну норму, яка зобов’язує переможця надати дозвіл або ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством, у разі ненадання указаних документів у сторін будуть відсутні правові підстави для укладення договору про закупівлю відповідно до вимог Закону. При цьому відповідно до частини третьої статті 32 Закону зокрема у разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або не укладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений Законом, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув. Ані Закон України "Про публічні закупівлі", ані роз'яснення/консультації Уповноваженого органу не дають відповіді на питання про те, чи зобов'язаний учасник-процедури закупівлі, на виконання вимог ч. 2 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі", надати замовнику власну ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, чи має право надати відповдіну ліцензію свого контрагента, якого зазначив у тендерній пропозиції як субпідрядника, якого залучатиме до виконання договору про закупівлю. Питання: 1. Чи зобов'язаний учасник процедури закупівлі - переможець при укладенні договору про закупівлю, на виконання вимог ч. 2 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі", надати САМЕ ВЛАСНУ ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством? 2. Чи має право учасник процедури закупівлі - переможець, на виконання вимог ч. 2 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі", надати НЕ ВЛАСНУ ліцензію, а ліцензію СВОГО КОНТРАГЕНТА (СУБПІДРЯДНИКА) на напровадження певного виду господарської діяльності, якщо такого контрагента (субпідрядника) переможець показав у своїй тендерній пропозиції як такого, якого залучатиме до виконання договору про закупівлю,але сам переможець відповідної ліцензії не має і виконуватиме договір про закупівлю в тій частині, яка не передбачає обов'язкову наявність певних ліцензії або дозволу?
Відповідь
02.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7016 / 7152
Доброго дня!Тендерний комітет виконкому Саксаганської районної у місті ради, провів процедуру закупівлі "Офісне устаткування та приладдя різне", аукціон пройшов 19.02.2018, визначення переможця відбулося 23.02.2018 року. укладання угоди з урахуванням періоду оскарження було можливим з 06.03.2018 по 15.03.2018. 06.03.2018 ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ своїм рішенням прийняла скаргу до рзгляду. Розглід скарги відбулося 20.03.2018. Рішення № 2501-р/пк-пз від 20.03.2018 було оприлюднено лише 29.03.2018 об 11:48. Питаня, з якого по яке число ми, як Замовник маємо право укласти договір з переможцем торгів. Будемо вдячні за терміновість відповіді, у звязку з тим, що Ваша відповідь допоможе розібратися втермінах укладання договору та недопустити порушення Законуц України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
30.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7681 / 7661
Добрий день. Необхідно роз'яснення стосовно пункту 2 статті 32 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме в частині "Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця". Вкажіть будь ласка, які саме маються на увазі дні, робочі чи календарні?
Відповідь
22.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7067 / 6888
Закупівля UA-2017-12-18-001616-a Переможець відкритих торгів ТОВ "Агропетроль ЛТД" не здійснює постачання товару (договір укладено, всі документи переможець надав).Інформацію про розірвання договору вже внесено. У закупівлі брали участь 6 учасників. Згідно Закону пропозиції учасників мають бути дійсними не менше 90 днів. учасник №2 ТОВ"Фрея трейд" (за результатами аукціону) не підтвердив готовність здійснити поставку товару учасник №3 ТОВ"Інтерполіхім" підтверджує свою пропозицію та готовий виконати всі умови закупівлі. ЯК ОБРАТИ ІНШОГО ПЕРЕМОЖЦЯ ТА УКЛАСТИ З НИМ ДОГОВІР? Несвоєчасне постачання (внесення) добрив призведе до порушення агротехнології і як наслідок недотримання запланованої врожайності та економічних втрат.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2