Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2126 / 2150
Відповідно до частини 3 статті 11 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель, що мається на увазі? Кожна УО займається,наприклад, лише медикаментами чи заківлею товарів/послуг? Чи відповідальна за процедуру спрощена/переговорна? Чи повина бути вузька спеціалізація?
Відповідь
20.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2461 / 2591
Будь ласка розянсіть. Якщо вже після укладання договору за переговорною процедурою Держаудитслужбою або іншим уповноваженим органом виявлено, що переговорна процедура була застосована неправомірно: 1. Які будуть наслідки для замовника/постачальника? 2. Чи буде скасовано договір, якщо вже відбулось декілька поставок за цим договором? 3. Чи буде більш суровою відповідальність, якщо сума закупівлі товару перевищує 20 млн. грн?
Відповідь
16.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2143 / 2287
Чи можна в процедурних договорах ( переговорна процедура, що здійснюється на підставі відміни двох процедур відкритих торгів за відсутністю необхідної кількості учасників) встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.(ч.3. ст. 631 ЦК України).Враховуючи той факт, що строки надання послуг (за умовами тендерної документації) починаються піздніше, ніж дата відміни останньої процедури відкритих торгів. а також на момент початку строку надання послуг такі послуги (відповідно до вимог Замовника) може надати лише один учасник (не монополія)
Відповідь
14.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
2254 / 2215
Чи можливо в процедурі відкриті торги з публікацією англійською мовою на етапі прекваліфікації (період оскарження) у зв'язку з наявністю великої кількості скарг до АМКУ провести переговорну процедуру згідно абзацу 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону "Про публічні закупівлі"??? (Переговорна процедура закупівлі застосовується застосовується замовником як виняток у разі якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується). Чи дана норма застосовується виключно до процедури відкритих торгів?
Відповідь
14.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2886 / 2993
Було проведено відкриті торги і укладено з переможцем договір про закупівлю товару на суму 300 000 грн. У зв'язку зі складною економічною ситуацією, постачальник відмовився здійснювати поставки, договір було розірвано. Але існує нагальна потреба у закупівлі цих товарів на період проведення відкритих торгів на цей же товар. З урахуванням ч.7.ст.3. Придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із: розірванням договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендеру, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника. В той самий час ст.40 Закону містить таке: 2. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 3) якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі: розірвання договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендера, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника. Застосування переговорної процедури закупівлі в такому випадку здійснюється за рішенням замовника щодо кожного тендера. Згідно до вимог закону, 20% від суми розірваного договору - це 60 000 грн. В даному випадку, чим ми маємо керуватися при виборі процедури закупівлі? Договір на 60 .000 грн має бути укладеним шляхом проведення переговорної процедури згідно до ст.40, чи без застосування порядку проведення спрощених закупівель, згідно до ч.7 ст.3. ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2