Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2758 / 2736
Прошу надати роз'яснення, щодо дії Замовника, а саме: Допорогову закупівлю було оголошено 31 березня 2020. Торги відбулись 9 квітня 2020р. Протокол про переможця опрелюднено 16 квітня. Чи може Замовник підписати договір з переможцем торгів з 21 квітня.
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4028 / 3995
Доброго дня! Якщо у замовника двічі відмінено відкриті торги через відсутність учасників до 19 квітня, чи може він з 19 квітня застосувати переговорну процедуру закупівлі на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону № 922 у редакції Закону № 114. Зокрема, враховуючи те, що Закон не був скасований, а просто змінений?
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2679 / 2788
Чи є замовником в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі" державне унітарне підприємство, що відповідно до полоржень Статуту діє як державіне комерційне підприємство та засновано на державній власності (100%) враховуючи положення статті 2 вищезаначеного статуту? Метою діяльності відповідного підприєхмства відповідно до Статуту є одержання прибутку на основі виробничої, комерціцної та іншої діяльності пов'язанної з виробництвом
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3415 / 3501
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, двічі не відбулась закупівля відкритих торгів за старим Законом "Про Публічні закупівлі". Можемо ми вже за новим Законом провести переговірну процедуру? Або нам потрібно заново проводити відкриті торги за Новим Законом?
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3164 / 3178
Доброго дня! Просимо пояснити порядок справляння плати за подання скарги до АМКУ на рішення тендерного комітету щодо публічної закупівлі, яка розпочата до набрання чинності змін до Закону України "Про публічні закупівлі" (до 19.04.2020). Плата за розгляд скарги в такому разі (яка подається після 19.04.2020) справляється через електронну систему закупівель в день подання скарги чи шляхом оплати в банківській установі з прикріплення відіповідного патіжного доручення разом зі скаргою в PDF-форматі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2