Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.04.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3337 / 3243
Доброго дня. Просимо Вас повідомити чи повинен Замовник разом/одночасно з оголошненням про проведення відкритих торгів оприлюднювати тендерну документації з урахуванням того, що кінцевий строк подання тендерних пропозицій складає 20 днів з дати публікацію оголошення? Дякуємо
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4173 / 4187
Доброго дня. Звертаємося до Вас з наступним питанням: Нами оголошено відкриті торги на закупівлю електричної енергії у відповідності до Закону який діяв до 19.04.2020р. Проте станом на сьогоднішній день є необхдіність в укладанні договору з постачальником останньої надії на закупівлі електричної енергії на суму 34 000,00 грн. Що в даному випадку повинен зробити Замовник: прозвітуватися в систему ПРОЗОРРО про укладений договір або оприлюднити звіт про договір про закупівлі, або провести переговорну процедуру оскільки нами вже оголошено відкриті торги? Дякуємо.
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3402 / 3341
Доброго дня. Просимо Вас надати роз’яснення з наступного питання: Працівниками нашої установи здійснюється закупівля товарів таких як бензин, канцтовари за рахунок авансових платежів. Просимо Вас пояснити дані закупівлі є закупівлями в рамках Закону України "Про публічні закупівлі" та яким чином звітувати в систему ПРОЗОРРО про їх здійснення? Підтвердженням купівлі є чек з № та датою й він не включає в себе істотних умов договору (строк дії, строку поставки тощо). Його потрібно розміщувати чи ні? 2. Впродовж року даних дій може бути багато чи сплюсовувати всі закупівлі чи ні? Дякуємо
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3567 / 3428
Доброго дня. Звертаємось з проханням надати роз'яснення з наступного питання. Укладено договір на постачання товару, на даний час зменшилась потреба у кількості такого товару, разом з тим Постачальник наполягає на збільшенні ціни за одиницю товару, керуючись тим, що товар є 100% імпортного виробництва та закуповується за валюту, а курс долару США по відношенню до національної валюти виріс. Виникає питання, чи можливо однією додатковою угодою зменшити обсяги закупівлі (пункт 1 частини 4 ст.36 ЗУ «Про публічні закупівлі»), а другою додатковою угодою, керуючись пунктом 7 частини 4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» (зміна курсу іноземної валюти) збільшити ціну за одиницю товару і відповідно ціну договору в межах річного плану закупівлі.
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4094 / 4069
Оприлюднено річний план закупівель згідно Постанови КМУ №225 від 20.03.2020р. (боротьба з коронавірусом) разом з технічними та якісними характеристиками. Виникла виробнича необхідність змінити якісні та технічні характеристики, що стосуються закупівлі деззасобів. Чи можна внести такі зміни в план закупівель? Яким документом це підтверджується (протокол уповноваженої особи)? Чи потрібно його підвантажувати в рядок плану?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2