Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8038 / 8252
Якщо проводиться закупівля по науково-дослідним роботам, де задіяно і код ДК 021:2015, і код ДК 015-97, то який код вважати пріоритетним, і чи є вартістні обмеження по коду ДК 015-97?
Відповідь
13.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7131 / 6893
Добрий день! Відповідно до наказу Мінекономрозвитку №454 Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник можев изначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Чи правильно ми розуміємо, що замовник може визначати окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника в додатку до річного плану закупівель (сума закупівель менше порогової планки), навіть якщо замовник укладає прямі договори по кожній частині предмета закупівлі з різними контрагентами, оскільки Закон про публічні закупівлі не зобов’язує замовника використовувати електронну систему закупівель при допорогових закупівлях.
Відповідь
12.09.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7955 / 7861
По закупівлі (відкриті торги) послуг «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць м. Світловодськ» (оголошення UA-2017-07-06-000023-с) проведено поточний ремонт дорожнього покриття загальною площею 6987,2 м2, вартістю 2019296,00грн. (що на 79410грн. дешевше від очікуваної вартості) на п’яти вулицях міста. Будівельними нормами ГБН Г.1-218-182:2011 визначено, що вулиця не може вважатися окремим лінійним об'єктом інженерно-транспортної інфраструктури, оскільки на ній розташовані окремі лінійні об’єкти, а саме: проїзна частина, тротуари, вуличне освітлення та інше. Чи є порушення по зазначеній закупівлі у визначені предмета закупівлі, а саме: недотримання вимоги ч.2 р.2 Порядку №454 та п.18 ч.1 ст1 Закону №922
Відповідь
11.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7767 / 7798
Якщо Учасник пропонує у своїй тендерній пропозиції обладнання та/або матеріали для виконання робіт еквівалентні тим, що зазначені у тендерній документації,то хто (замовник чи учасник) повинен виконати коригування проектно-кошторисної документації (погодивши відповідні зміни з генпроектувальником), провести експертизу зкоригованого проекту та отримати експертний висновок документації. За чий рахунок здійснюються вищезазначені коригування та на підставі яких нормативно - правових актів?
Відповідь
18.08.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7342 / 7498
Буду дуже завдячний, якщо ви дасте відповіді/коментарі на наступні запитання: 1) чи достатнім може вважатися наступне обгрунтування застосування проведення конкурсу ПРОЗОРРО у два етапи (1й – нецінова предкваліфікація, та другий, ціновий – тільки для учасників, що пройшли 1й етап) при закупівлі вуличних ЛЕД світильників та застосування приведеної ціни як критерію оцінки (питома вага нецінового критерію «потужність світильника» 30%),оскільки: • ці вироби є технічно складними (кількість параметрів, що характерізують виріб, перевищує 25), та ці параметри ще не є стандартизованими у галузі у звязку з тим, що ЛЕД технологія є дуже новою, • в Україні не існує постійно діючого ринку вуличних ЛЕД світильників, • задля відповідності до вимог ДБНу обєкту освітлення (а не світильтника!, ця відповідність є обовязковою), учасники тендеру інколи намагаються надавати на тендерні конкурси зависокі потужності світильників низької якості (щоб бути конкурентними по ціні), що не відповідає принципу максимальної економії та ефективності здійснення закупівлі (Стаття 3,1 Закону про публічні закупівлі). 2) чи достатнім може вважатися наступне обгрунтування проведення саме ОКРЕМОЇ закупівлі вуличних ЛЕД світильників (а не робіт, як це робиться зараз) при проведенні проектів модернизації освітлення вулиць, доріг?: • Вуличні ЛЕД світильники складають велику частину кошторису типового проекту роботи з модернизації (> 20 %) та мають технічно складний характер (див. вище) Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2