Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.07.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3591 / 3448
Переможець торгів має зауваження до отриманого проекту договору Замовника, який було включено до тендерної документації. Зауваження не стосуються істотних умов договору. Чи правомірним буде підписання сторонами цього договору з протоколом розбіжностей?
Відповідь
03.07.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3056 / 2927
Доброго дня! (звертається Замовник) Шановні колеги, потребуємо допомоги/роз’яснення в ході напрацювання рішення замовника. Мета такого рішення: встановлення можливості/неможливості замовнику ефективно вплинути/координувати розвиток подій, які обумовлені непередбачуваними обставинами виробничого характеру. За результатами проведеної процедури закупівлі (відкриті торги) укладено договір на виконання робіт (підряду) з використанням власних матеріально-технічних засобів підрядника та частково матеріалів та обладнання замовника (надалі – БМР) виникла наступна ситуація: під час виконання БМР виникла необхідність внесення змін до проектно-кошторисної документації з подальшим її коригуванням та зменшенням його вартості, а саме: виключення частини робіт та матеріалів. Виходячи з вищенаведеного прошу дати роз’яснення чи можливе зменшення робіт по вже укладеному договору на об’єм який буде коригуватися в проектно-кошторисній документації? Дякую!
Відповідь
03.07.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1980 / 1949
Чи можливо ТОВ УКРРЕСУРСИ-2011 утилізувати консерви згідно атестату виданого Мінекономрозвитку
Відповідь
03.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2672 / 2428
Відповідно до абз.2 ч.3 ст.17 закону України "Про публічні закупівлі" переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Яким чином, у якій формі (за допомогою електронної системи чи у вигляді паперових документів)здійснюється надання даних документів переможцем.
Відповідь
03.07.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3743 / 3629
Військовою частиною А4150, застосовується переговорна процедура згідно Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони” від 12.05.2016 № 1356-VIII (далі – Закон). Згідно підпункут 6 пункту 1 статті 4 Закону зазначено, що Замовник відхиляє пропозицію учасника якщо встановлено невідповідність учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам, визначеним у статті 17Закону України "Про публічні закупівлі", а згідно підпункут 7 пункту 1 статті 4 Закону замовник відхиляє пропозицію якщо учасник не усунув недоліки у поданих ним документах протягом наступних 24 годин з моменту ознайомлення учасника з такими недоліками під час проведення переговорів. Не зрозуміло, Замовник повинен відхилити пропозицію учасника до моменту переговорів, тобто без запрошення на переговори, чи Замовник повинен запросити учасника на переговори, ознайомити з порушеннями та надати 24 години на усунення виявлених порушень? Зповагою, Військова частина А4150.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2