Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.02.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4664 / 4341
Прошу надати роз"яснення щодо необхідності накладати електронний цифровий підпис на форми документів, зазначених в п. 1 НАКАЗУ від 22.03.2016 № 490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель" під час здійснення допорогових закупівель та звіту про укладені договори?
Відповідь
20.02.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3370 / 3266
Чи потрібно складати додаток до річного плану,призначати відповідальну особу (члена ліквід комісії),оприлюднювати це все на сайті організації та Уповноваженого органу, якщо суми договорів допорогові? Чи є обов"язковим оприлюднення звіту про укладений договір, якщо немає відповідальної особи?
Відповідь
09.02.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4043 / 3976
Чи поширюється вимога про відмову учаснику , якщо він протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів) при проведенні допорогової закупівлі? Чи існує у замовника при проведенні допорогової закупівлі обовязок перевірити факт порушення учасником законодавства про захист економічної конкуренції? чи є це підставою для оскарження процедури закупівлі та визнання її недійсною?
Відповідь
07.02.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3618 / 3559
Який термін зберігання документів (копій) по допорговим закупівлям, які Замовник відповідно до п. 1.8. розділу 1 Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП "Зовнішторгвидав України" від 13.04.2016 №35 може вимагати у паперовому вигляді, що були надані в електронному вигляді від Учасника, який перебуває у статусі "Кваліфікація" або "Переможець". Якщо такий термін зберігання документів (копій) по допорговим закупівлям є, то якими нормативно-правовими документами або чимось іншим він передбачений?
Відповідь
06.02.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3848 / 4097
Чи вiдноситься порт до юридичних осiб, якi здiйснюють дiяльнiсть в окремих сферах господарювання? Якi межi допорогових закупiвель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2