Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2731 / 2633
Прошу надати консультацію, чи законно проводити переговорну процедуру по предмету закупівлі"Аварійно відновлювальні роботи із відновлення опор мосту та ремонт проїжджої части мосту на дорозі місцевого значення..."(очікувана вартість > 1,5 млн грн) згідно пункту 3,ч.2 ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі" - "нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Застосування переговорної процедури закупівлі в таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури", якщо надзвичайна ситуація(паводок) сталася 20-25 травня 2019 р., а фінансування на ліквідацію наслідків стихійного лиха надійшло в жовтні. Чи є це підставою для проведення закупівлі таких робіт за переговорною процедурою?
Відповідь
06.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1855 / 1832
Доброго дня! Відповідно до пункту 7 частини першої статті 17 Закону замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі . Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради проводив чергову закупівлю. На стадії кваліфікації з’явилися підозри до учасників, а саме щодо їх пов’язаності. За для підтвердження або спростування цієї інформації та для об’єктивної оцінки учасників ми звернулися з офіційним листом на майданчик «zakupki.prom.ua» з проханням надати IP адреси учасників закупівлі, на що нам відповіли, що IP адреси є конфіденційною інформацією і майданчик нам її не надасть. Надайте, будь-ласка, роз’яснення: яким чином Замовник може перевірити пов’язаність учасників процедури закупівлі? Та чи є правомірними дії майданчика «zakupki.prom.ua», щодо ненадання інформації Замовнику.
Відповідь
05.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2045 / 1892
Чи можна проводити замовнику-комунальному підприємству процедуру закупівлі послуг на два роки?
Відповідь
05.11.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2336 / 2323
Замовник послуги - здійснює діяльність в окремих сферах господарювання - надання послуг аеропортів. пп.3. п.4 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено, що дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари для перепродажу третім особам, за умови що замовник не займає монопольне становище на ринку таких товарів nf sнші суб'єкти господарювання вільно здійснюють продаж таких товарів за тих самих умов, що і замовник. Чи розповсюджується пп.3. п.4. ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" - на перепродаж замовником товарів (послуги) харчування пасажирам (третім особам)?
Відповідь
05.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2038 / 1951
Доброго часу доби. Є два замовника послуги і один виконавець. Послуга має ціну більшу ніж кожен з замовників окремо міг би заплатити, тобто наприклад послуга вартує 200000,00 грн. а у кожного з замовників лише по 100000,00 грн. Замовники різні юридичні особи, але їм підходить одна в та сама послуга виконавця. Чи можна укласти тристоронню угоду з можливістю двох замовників оплатити частку ціни. дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2