Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.03.2024 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
467 / 438
Було укладено договір з постачальником ФОП на постачання м'яса 3 рази на тиждень (понеділок, вівторок,четвер) до 7.30 але постачальник не дотримується даного графіку згідно договору. Розмови, прохання, пояснення не допомагають. Як можна врегулювати питання не розриваючи договір?
Відповідь
14.02.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
466 / 509
Просимо надати роз`яснення щодо визначення критеріїв поділу предмета закупівлі на лоти
Відповідь
17.04.2024 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
461 / 473
Чи можна бюджетній установі провести аварійний ремонт системи опалення в приміщенні по КЕКВ 2240, як послуга з поточного ремонту без застосування процедури закупівлі? Договір укласти за договірною ціною по КЕКВ 2240 без застосування АВК, аварійний ремонт системи опалення та аварійний ремонт пориву каналізаційних труб?
Відповідь
28.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
460 / 468
Відповідно до двадцятих змін до Постанови №1175, починаючи з 13.02.2024 замовникам заборонено здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у громадян Ісламської Республіки Іран , здійснювати публічні закупівлі товарів походженням з Ісламської Республіки Іран, а також замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли учасник є громадянином Республіки Іран Як бути державному замовнику, який здійснює закупівлю для потреб оборони за Постановою №1275? Як відхилити учасника який пропонує товар з Ірану, якщо такої підстави в Постанові№1275 для відхилення немає. Чи можна встановити додаткові вимоги наприклад в договорі?
Відповідь
06.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
443 / 463
Доброго дня! У зв’язку зі змінами до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою КМУ від 9 лютого 2024 р. № 131, щодо обовʼязкової процедури запиту пропозицій постачальників для закупівлі частини продуктів харчування якщо їх очікувана вартість 100 тис. грн. або більше, виникло наступне питання: Чи стосуються дані зміни замовників, які підпадають під дію Закону України «Про публічні закупівлі» відповідно п. 3 ч. 1 ст. 2 (юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: - у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків;), але при цьому здійснюють закупівлі за власні кошти (кошти від господарської діяльності підприємства)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2