Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.04.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
494 / 548
Доброго дня! Питання щодо локалізації. 1. Якщо під час закупівлі робіт планується придбання різних товарів, які є в переліку пункту 6-1 розділу Х "Прикінцевих та перехідних положень" ЗУ "Про публічні закупівлі" (наприклад, насоси, трансформатори та генератори), вартісну межу, яка становить або перевищує 200 тис.грн. для застосування вимог щодо ступеню локалізації розраховувати, виходячи із загальної вартості всіх одиниць таких товарів чи окремо за кожним найменуванням таких товарів? 2. Чи розповсюджуються умови пункту 43 Особливостей на виправлення невідповідностей, пов'язаних з інформацією та/або документами, які вимагаються замовником на підтвердження ступеня локалізації?
Відповідь
19.01.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
486 / 495
Проведено відкриті торги з особливостями на закупівлю електричної енергії на 2024 рік з врахуванням потреби на весь період. Укладено договір де сума договору на час реєстрації в казначействі перевищує кошторисні призначення. Казна вимагає зменшувати суму договору, хоча в договорі є пункт в якому зазначено, що договір реєструється в межах кошторисних призначень. Як діяти в такій ситуації Замовнику, якщо відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" та постанови 1178 зменшувати суму договору можна, а збільшувати не можна (якщо зменшити суму договору то потім збільшити уже неможливо) і на решту потреби проводити знов закупівлю?
Відповідь
14.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
478 / 495
Добрий день Прошу надати інформацію, на якій підставі АТ ОБ’ЄДНАНА ГІРНИЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ, як юридична особа у якої у статутному капіталі 100% державна частка акцій не виконує вимоги ЗУ «Про публічні закупівлі», а лише оприлюднює Звіти? Дякую
Відповідь
01.03.2024 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
477 / 485
Служба відновлення проводить оборонні закупівля. Наразі закуповуємо послуги вартісттю до 200 тис. грн. Відповідно до постанови КМУ № 1275 не зрозуміло, як проводити закупівлі оборонних послуг, а саме влаштування фортифікаційних споруд вартістю до 200 тис. грн. Питання : 1.Чи потрібно складати та оприлюднювати план закупівлі оборонних послуг, а саме влаштування фортифікаційних споруд вартістю до 200 тис. грн.? 2. Чи потрібно звітувати про укладений договір по закупівлі оборонних послуг, а саме влаштування фортифікаційних споруд вартістю до 200 тис. грн. в разі укладання прямого договору? Прохання надати роз”яснення в найкоротший термін.
Відповідь
18.03.2024 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
476 / 446
Проведено переговорну процедуру закупівлі згідно ст. 40 ч. 2 (відсутність конкуренції з технічних причин) з Киїітеплоенерго (опалення). Коштів не достатньо, чи укладати ду чи проводити нову переговорну процедуру. На торговельному майданчику для опублікування ду необхідно з перечня вибрати причину змін до договору, а потрібної немає в перечні, як бути? Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2