Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4914 / 4885
Після проведення відкритих торгів на закупівлю робіт з утеплення на ринку збільшилася вартість мінеральної вати, яка є основним матеріалом для утеплення, що тягне за собою неможливість учасника виконати свої зобовязання за даним договорм. Учасник пропонує збільшити вартість вати, яка вказана в кошторисній документації, на 10% в рамках договору, однак зменшивши обєми закупівлі. Чи можливі подібні маніпуляції при закупівлі робіт, і що робити оскільки договором не було передбачено надання передплати та частина робіт вже виконана?
Відповідь
02.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4816 / 4715
Чи має право замовник при закупівлі робіт з будівництва, реконструкції, капітального ремонту вносити зміни до договору на підставі хоча б одного із показників зазначених у п.7 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі" (далі- Закон), а саме: зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі порядку зміни ціни. Слід зазначити, при визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі замовники керуються даними кошторису на весь об'єкт будівництва, однак деякі проекти на виконання робіт затверджено на декілька років. Зважаючи на специфіку предмету закупівлі, просимо надати роз'яснення, внесення змін до договору на закупівлю робіт, на підставі якого із показників зазначених у п.7 ч.4 ст.36 Закону не буде порушенням чинного законодавства.
Відповідь
30.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6358 / 6436
Відповідно до п.5 ст.36 в уклали додаткову угоду на термін до 28.02.2017 на закупівлю електроенергії на суму 33980,00 грн., що не перевищує 20 % суми, визначеної в договорі, укладеному в 2017 році. Враховуючи лист МЕРТ від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06, ці обсяги не враховуємо, а річна сума 204490,00 грн. Отже залишається 204490-33980=170510 грн. Підскажіть, будь ласка, яку процедуру планувати – переговорну чи допорогову. Заздалегідь вдячні!
Відповідь
29.01.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5150 / 5017
Як вірно укласти та висвітлити договір на продукти харчування при зміні ціни, як у системі прозоро вірно прописати кількість???
Відповідь
28.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5326 / 5283
Вихідні дані: -ч.5 ст. 36 Закону дозволяє продовжити строк договору про закупівлю на початок наступного року в межах 20%; - ст.2 Закону передбачає,що його дія не поширюється на договори з ціноюпредмету закупівлі менше 200 тисяч; - за рішенням місцевої влади закупівлі вартістю понад 3 тисячі мають відбватися через систему "Прозорро". Є договір, укладений у 2017 році, ціна якого складає 185 тисяч грн. (тобто є допороговим). Був укладений через "Прозорро", за процедурою "відкриті торги". У грудні сторони уклали додаткову угоду про продовження строку дії договору (без зазначення фінансування). Протягом січня договір виконувався. Зараз стало питання про оплату. Ціна послуг, вже наданих у січні, — 25 тис.грн. Якщо це новий предмет закупівлі, то на ці правовідносини поширюється заборона прямої закупівлі, встановлена місцевою владою (бо дорожче за 3 тис.). Чи можна застосувати до цього договору ч.5 ст. 36 Закону, наприклад, за аналогією закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2