Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9293 / 9265
Відповідно пп. 4 п. 2. ст. 35 ЗАКОНУ переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. ПИТАННЯ: Два поспіль разу відкриті торги були відмінені, через подання менше двох тендерних пропозицій. Чи можемо ми застосувати переговорну процедуру закупівлі, якщо під час проведення повторних відкритих торгів було змінено тільки кількість товару? Тобто, зменшення кількості пального це зміна технічних характеристик предмету закупівлі або ні?
Відповідь
22.02.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
8821 / 8851
Доброго дня. Установою проведена переговорна процедура закупівлі природного газу (торги 2 рази відмінені в зв'язку з відсутністю достатньої кількості учасників) та 26.01.2017 укладений договір на закупівлю по ціні 8497,32 грн./ 1000 тис. куб. У лютому Постачальник (ТОВ "Полтавагаз Збут) повідомляє про зміну ціни на природний газ до 10263,72 грн.(20%)/ Оскільки, згідно договору ціна на природний газ вільно встановлюється внести зміни до договору згідно статті 36 Закону "Про публічні закупівлі" у Установи не має підстав, хоча у п.3.4.1.Договору передбачена зміна ціни в зв'язку із зміною закупівельної ціни природного газу у власників ресурсу (що власне і відбулося). Відділом освіти ініційоване розривання даного договору та планується проведення переговорної процедури (на підставі п.3 частини 2 ст. 35) але, можливо, є інший вихід з даної ситуації?
Відповідь
16.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7311 / 7162
Чи правомірно проводити переговорну процедуру закупівлі на підставі п.4 ч.2 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо Замовником двічі відмінено закупівлю за аналогічним предметом з різних підстав: вперше – у зв’язку із відхиленням всіх тендерних пропозицій згідно з Законом України «Про публічні закупівлі»; вдруге - у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Відповідь
16.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7806 / 7518
Добрий день! Виникла така ситуація: на початку січня (до 17.01.2017р.) укладено договір (до 50,0тис.грн.), де предмет закупівлі (кури) визначено по 5-му знаку ДК 021:2015. На теперішній час виникла потреба в закупівлі м'яса яловичого. Якщо визаначати предмет по 4-му знаку (згідно останніх змін до Порядку визначення предмета закупівлі ), то кури та м'ясо яловиче - це один предмет закупівлі. Як в такому випадку розрахувати вартість предмету закупівлі: - 1 варіант: сумма вже укладеного договору (по 5-му знаку) + сума нової закупівлі (по 4-му знаку), виходячи з того, що по 4-му знаку вони співпадають. - 2 варіант: договір по 5-му знаку та нова закупівля по 4-му знаку - окремі предмети закупівлі, виходячи з того, що на теперішній час діє інший (оновлений) Порядок визначення предмета закупівлі, на відміну від того, що діяв на момент укладання договору по 5-му знаку. Дякую. Довідково: Це питання було задано на форумі http://edubox.prozorro.org. Отримана відповідь звернутись з питанням до МЕРТУ (з конкретним посиланням на даний ресурс).
Відповідь
15.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7942 / 7733
Замовником двічі проводилась закупівля природного газу за процедурою відкритих торгів та двічі торги було відмінено: вперше – у зв’язку із відхиленням всіх тендерних пропозицій згідно з Законом України «Про публічні закупівлі»; вдруге - у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Відкриті торги на закупівлю природного газу здійснювались по лотах. Предмет закупівлі було поділено на лоти з метою забезпеченням можливості учасникам подавати пропозиції щодо поставки товару у конкретно визначених місцях. Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі замовником визначено однаково по всіх лотах. Чи правомірно проводити переговорну процедуру закупівлі на підставі п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» без визначення частин предмета закупівлі (лотів) у випадку, якщо предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника, не змінюються, враховуючи, що відкриті торги проводились по лотах.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2