Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.11.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1844 / 1804
Деякі нагальні послуги та товари ми не можемо закупити на початку року, оскільки тільки восені надходять додаткові кошти, і від їх розміру залежить обсяг додаткової закупівлі. Чи залишиться інститут "додаткових коштів" з набранням чинності новим Законом?
Відповідь
17.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2752 / 2550
Доброго дня! Прошу пояснити наступне. Вами надано відповідь http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=afaabe9f-3ed2-4fa3-9e57-f768e2207f97&lang=uk-UA відповідно до якої "переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності умов, визначених пунктами 1, 2, 5, 6 частини другої статті 35 Закону, які передбачають укладання договору про закупівлю товарів, робіт або послуг, що можуть бути надані (поставлені/виконані) тільки певним суб’єктом. Тому, сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення у зазначених випадках". В Законі № 922 в ч. 7 ст. 2 зазначено, що забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Враховуючи зазначене, прошу пояснити яким чином можливе застосування ст. 631 ЦКУ (придбання товарів до укладення договору) при нормах ч. 7 ст. 2 Закону № 922?
Відповідь
17.11.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2108 / 2017
Відповідно до ч. 1 ст. 14 Закону № 922 (у редакції Закону № 114) спрощена закупівля проводиться замовником із застосуванням електронного аукціону відповідно до статті 30 цього Закону. Відповідно до ч. 8 ст. 14 Закону № 922 (у редакції Закону № 114) у разі якщо була подана одна пропозиція, електронна система закупівель після закінчення строку подання пропозицій автоматично переходить до етапу розгляду на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозиції учасника. Враховуючи, що спрощена закупівля має проводитись замовником із застосуванням електронного аукціону, прошу надати пояснення чи зможе замовник у разі подання на участь у спрощеній закупівлі одного учасника, визнати його переможцем?
Відповідь
17.11.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1978 / 1871
Доброго дня! Прошу уточнити строк для укладення договору відповідно до спрощеної закупівлі, що передбачена Законом № 922 (у новій редакції), зокрема чи є період для оскарження і що є першим днем для укладання договору за результатами спрощеної закупівлі?
Відповідь
17.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2537 / 2420
Відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 40 Закону у редакції Закону № 114 переговорна процедура застосовується у випадку закупівлі товарів за процедурою відновлення платоспроможності боржника згідно із законодавством. Процедура відновлення платоспроможності боржника це санація в ході якої передбачено придбання товарів у кредит (Кодекс про банкрутсво). Придбання товарів здійснює божник. Виходячи із вищенаведеного, хто може застосовувати дану норму - боржник чи той, хто закуповуватиме у боржника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2