Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.06.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2343 / 2426
Згідно з п. 2.5 Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб) формою роботи комітету є засідання, яке є правомочним за присутності на ньому не менше двох третин членів комітету. Якщо у тендерному комітеті є 5 членів, то воно буде правомочне за присутності на ньому 3 членів?
Відповідь
14.06.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3259 / 3290
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення: Орган місцевого самоврядування - плануємо закупівлю на придбання товару "придбання дитячих майданчиків" для влаштування на території об'єднаної територіальної громади (в 9-ох населених пунктах) очікувана вартість предмета закупівлі становить приблизно 1 000 000 гривен. Чи є законні підстави не проводити відкриті торги, а укласти прямі договори з обов'язковим оприлюдненням звіту про укладений договір, так як сесія виділивши кошти, визначила конкретно об'єкт на якому буде влаштовано дитячий майданчик та кошти по кожному об'єкту в сумі до 200 000 тисяч.
Відповідь
14.06.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3192 / 3107
Добрий день!Надана субвенція на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням кабінетів природничо-математичних предметів.Вирішили придбати оснащення для кабінету фізики.Загальний бюджет закупівлі становить 277тис.777грн.78 коп. Керуючись Типовим переліком засобів навчання обладнання,затверженим наказом МОНУ №704 від 22.06.2016 вирішили придбати набір електромеханічного обладнання , різні лабораторні комплекти,набір демонстраційний та інше.Все це підпадає під поняття навчальні засоби. Скажіть,будь ласка,ми повинні проводити відкриті торги за ДК 80520000-5(навчальні засоби),чи маємо право укласти прямі договора ,розділивши дане оснащення на коди.Напариклад,38410000-2(лічильні прилади) або 31710000-6 (електронне обладнання)?Дякую
Відповідь
14.06.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2780 / 2724
Чи має право замовник у допороговій закупівлі зазначати торгову марку та фірму предмета закупівлі, у зв'язку з прийняттям наказу ДП ""Прозорро" від 19.03.2019 №10?
Відповідь
13.06.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2566 / 2485
Державне підприємство «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» просить надати роз’яснення чи являється воно Замовником згідно положення пункту 9 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі», так, як згідно Статуту здійснює свою діяльність на комерційній основі. Дане питання виникло у зв’язку із набранням чинності постанови КМУ № 363 від 24.04.2019 «Про внесення зміни до пункту 1 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою передбачається, що відповідно до Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями частина чистого прибутку (доходу), що відраховується державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до державного бюджету за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку як підсумок суми чистого фінансового результату (прибутку) та суми капіталу в дооцінках, яка підлягає перенесенню до нерозподіленого прибутку, з урахуванням того, що до такого підсумку також може бути включена частка нерозподіленого прибутку або невикористаних фондів, утворених внаслідок розподілу прибутку в обсязі, визначеному рішенням органу управління, за наявності фінансових ресурсів у підприємства, за результатами фінансово-господарської діяльності починаючи з 1 січня 2019 р. у розмірі 90 відсотків для підприємств, обсяг чистого прибутку яких фактично у відповідному звітному періоді становить більше 50000 тис. гривень, і 50 відсотків - інших підприємств. Крім того, відповідно до зазначеної постанови втратила чинність постанова КМУ № 959 від 13.12.2017 «Про внесення зміни до пункту 1 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями», якою було установлено, що частина чистого прибутку (доходу), що відраховується державними унітарними підприємствами, установами та організаціями, які належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі і провадять діяльність у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності, до державного бюджету за відповідний період, визначається у розмірі 30 відсотків, за умови спрямування ними 45 відсотків чистого прибутку (доходу) від своєї діяльності на технічне переоснащення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2