Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3681 / 3562
UA-2019-09-30-000344-a Поточний ремонт кабінетів лікувального корпусу Дитячої клінічної лікарні № 3 Солом"янського району м.Києва, по вул.Волинська,21 отрмали оскарження
Відповідь
22.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1845 / 1773
Добрий день! у зв`язку з прийняттям змін до ЗУ "Про публічні закупівлі, чи потрібно на сумму яка більше 50 тис.грн. але меньша ніж 200 тис.грн. оголошувати Відкриті торги? Чи потрібно після проведення закупівлі Відкриті торги перед підписанням договору направляти тендерну документацію для узгодження? Дякую.
Відповідь
18.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2996 / 2911
Доброго дня! Під час реєстрації тендерної пропозиції учасника закупівлі стався збій у роботі електронного майданчика "Держзакупівлі.онлайн" (пояснення учасника закупівлі та лист від ТОВ "Держзакупівлі.Онлайн" нам надано), що призвело до дублювання пропозиції учасника декілька разів, при цьому лише одна пропозиція содержить повний пакет потрібних документів, інші файли пусті та не містять ніякої інформації. Після аукціону вказаний учасник був визнаний системою першим переможцем. Розглянувши вказану пропозицію ми оприлюднили протокол про визнання його переможцем і намір підписати договір. Слідуючий учасник торгів направив нам вимогу про скасування нашого рішення у звязку з тим, що кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (п.1 ст.25 ЗУ «Про публічні закупівлі»). Чи повинні ми відмінити своє рішення на вимогу вказаного учасника? Просимо надати роз’яснення: які наші дії в цій ситуації.
Відповідь
17.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2685 / 2612
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи можливо в тендерній документації вказувати адресу де знаходиться об'єкт та запрошувати потенційних учасників для ознайомлення з обладнанням та документацією коли процедура закупівлі оголошена. Дякую
Відповідь
16.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3436 / 3300
Яким чином провести кваліфікацію пропозиції учасника, що відображена на веб-порталі Уповноваженого органу двічі, ідентифікатор закупівлі UA-2019-09-27-002293-b, з дотриманням норм Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2