Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
9473 / 9240
Чи може Виконавець залучати до надання послуг субпідрядні організації та чи повинен Замовник при закупівлі послуг вимагати від Учасника в тендерній документації інформацію про залучення субпідрядників.
Відповідь
25.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
9862 / 9538
Доброго дня. Підкажіть які документи або інформацію повинен надавати переможець? В ст. 17 Закону чітко визначено, що переможець надає Замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених п.2,3,5,6 і 8 частини першої ст.17, але інформація п.3 та 8 міститься у відкритих державних реєстрах. Чи має замовник вимагати від переможця інформацію або довідки, що підтверджує відсутність підстав визначених цими пунктами?
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13681 / 13699
Чи правомірним є відхилення пропозиції конкурсних торгів юридичної особи, якщо вона здійснює господарську діяльність згідно з незареєстрованими кодами КВЕД?
Відповідь
15.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
10944 / 10951
Згідно з умовами тендерної документації Замовником вимагається надання Переможцем довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, не більше 14 денної давнини відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів. Дата розкриття - 22.07.2016. Однак у зв'язку з оскарженням протоколу тендерного комітету та прийняттям рішення Антимонопольним комітетом акцепт відбувся лише 12.11.16. Таким чином, Переможець не може надати довідку 14 денної давнини з дати розкриття. На підставі викладеного, прошу надати відповідь чи правомірно з боку Замовника встановлювати такий термін, адже Закон "Про здійснення державних закупівель" не містить такої вимоги? Чи не стане це підставою для відмови Замовником укласти договір з Переможцем? Заздалегідь дякую.
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
11647 / 11206
Чи є правомірними встановлення замовниками в тендерній документації вимог до переможця процедури закупівлі щодо надання документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених ч.1,2 Закону України "Про публічні закупівлі", також і у паперовому вигляді?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2