Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3833 / 3839
Комунальне підприємство "Благоустрій міста Ізюма" виграло тендер щодо виконання будівельних робіт з реконструкції. Згідно умов договору підряду виконання будівельних робіт здійснюється з матеріалів підрядника, тобто КП "Благоустрій міста Ізюма". Чи повинно комунальне підприємство проводити тендер щодо закупівлі будівельних матеріалів (товарів) в загальному порядку, передбаченому Законом України "Про публічні закупівлі", якщо вказана закупівля проводиться за рахунок авансу замовника в межах виконання договору підряду, укладеного за результатами відкритих торгів, що проводились замовником.
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2992 / 2927
Доброго дня,КП "Контакт" ДМР відповідно до покладених на нього статутних завдань здійснює діяльність у сфері громадського харчування (столова в приміщенні міської ради). Свою діяльність підприємсвто здійснює на комерційній основі, з метою отримання прибутку. У 2017 році за рішенням міської ради на поповнення статутного фонду підприємства було виділено 4 млн. гривень. Чи являється наше підприємство замовником в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4302 / 4333
Відповідно до ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Також, ця частина містить в собі перелік випадків для зміни істотних умов договору про закупівлю, які вказують на той факт, що тендерна пропозиція повинна містити в собі у тому числі ціну за одиницю товару. Відповідно до ст. 25 Закону тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. В листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, від 27.10.2016, № 3302-06/34323-06 міститься інформація щодо подання документів тендерної пропозиції, а саме: … таким чином, завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, здійснюється учасниками саме до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Проте, ціну за одиницю товару, замовник не може отримати з документів, завантажених в систему до закінчення строку подання тендерних пропозицій: по-перше, це технологічно не можливо, оскільки аукціон відбується «за загальною специфікацією», по-друге, ціна тендерної пропозиції учасника може зменшуватись за результатами електронного аукціону. З метою отримання ціни за одиницю товару, замовником в тендерній документації встановлюється вимога про надання відповідної комерційної пропозиції із зазначенням ціни за одиницю товару, яка завантажується в систему після проведення аукціону (в тендерній документації зазначаються вимоги до форми та змісту комерційної пропозиції та строки її завантаження, іноді вимагається до комерційної пропозиції долучити калькуляцію ціни одиниці послуги, наприклад). Прошу консультації з наступного приводу: 1) Чи вірне твердження: «Зважаючи на приписи ч.4 ст.36 Закону комерційна пропозиція, завантажена в систему вже після аукціону, є складовою тендерної пропозиції»; 2) У випадку, якщо комерційна пропозиція, завантажена в систему вже після аукціону, не відповідає вимогам тендерної документації, то пропозиція учасника може бути відхилена згідно з пунктом 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» – тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3122 / 3139
Підприємство проводить торги на закупівлю палива. На етапі предвкаліфікації Замовнику та іншим користувачам відкрилася цінова пропозиція одного з учасників. На даному етапі цінова пропозиція не повинна відкриватися. Скоріш за все, учасник не вірно здійснив загурзку документів в систему. Всі інші документи такого Учасника відповдіють вимогам тендерної документації. Які дії Замовника будуть законними: 1) відмінити торги у звязку неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (ст 31) 2) відхилити пропозицію учасника у звязку з тим, що тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації ( ст.30). 3) допустити до оцінки такого учасника.
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3991 / 3880
Доброго дня. Чи можуть проводити діяльність з постачання природного газу підприємства, які мають ліцензії з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2