Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3038 / 3101
Доброго дня. Звертаємося до Вас з наступним питанням: Нами оголошено відкриті торги на закупівлю електричної енергії у відповідності до Закону який діяв до 19.04.2020р. Проте станом на сьогоднішній день є необхдіність в укладанні договору з постачальником останньої надії на закупівлі електричної енергії на суму 34 000,00 грн. Що в даному випадку повинен зробити Замовник: прозвітуватися в систему ПРОЗОРРО про укладений договір або оприлюднити звіт про договір про закупівлі, або провести переговорну процедуру оскільки нами вже оголошено відкриті торги? Дякуємо.
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2531 / 2481
Доброго дня. Просимо Вас надати роз’яснення з наступного питання: Працівниками нашої установи здійснюється закупівля товарів таких як бензин, канцтовари за рахунок авансових платежів. Просимо Вас пояснити дані закупівлі є закупівлями в рамках Закону України "Про публічні закупівлі" та яким чином звітувати в систему ПРОЗОРРО про їх здійснення? Підтвердженням купівлі є чек з № та датою й він не включає в себе істотних умов договору (строк дії, строку поставки тощо). Його потрібно розміщувати чи ні? 2. Впродовж року даних дій може бути багато чи сплюсовувати всі закупівлі чи ні? Дякуємо
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2553 / 2570
Доброго дня. Звертаємось з проханням надати роз'яснення з наступного питання. Укладено договір на постачання товару, на даний час зменшилась потреба у кількості такого товару, разом з тим Постачальник наполягає на збільшенні ціни за одиницю товару, керуючись тим, що товар є 100% імпортного виробництва та закуповується за валюту, а курс долару США по відношенню до національної валюти виріс. Виникає питання, чи можливо однією додатковою угодою зменшити обсяги закупівлі (пункт 1 частини 4 ст.36 ЗУ «Про публічні закупівлі»), а другою додатковою угодою, керуючись пунктом 7 частини 4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» (зміна курсу іноземної валюти) збільшити ціну за одиницю товару і відповідно ціну договору в межах річного плану закупівлі.
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2933 / 2960
Оприлюднено річний план закупівель згідно Постанови КМУ №225 від 20.03.2020р. (боротьба з коронавірусом) разом з технічними та якісними характеристиками. Виникла виробнича необхідність змінити якісні та технічні характеристики, що стосуються закупівлі деззасобів. Чи можна внести такі зміни в план закупівель? Яким документом це підтверджується (протокол уповноваженої особи)? Чи потрібно його підвантажувати в рядок плану?
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2641 / 2613
Відповідно до пункту 31 частини першої статті 1 вимог нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон) тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. Статтею 22 Закону встановлені обов’язкові складові, які повинна містити тендерна документація. Тендерна пропозиція подається замовнику відповідно до вимог тендерної документації згідно з пунктом 32 частини першої статті 1 Закону. Розгляд тендерних пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації здійснюється замовником самостійно відповідно до статті 29 Закону. Водночас, виходячи зі змісту статті 29 Закону, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією він розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону; 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю. У свою чергу, підстави для відхилення тендерних пропозицій, перелік яких є вичерпним, зазначені у статті 31 Закону. Згідно зі статтею 41 Закону Переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю. З огляду вищевикладене, виникає запитання чи повинен замовник встановлювати вимогу у тенедрній документації щодо необхідності подання учасником у складі тендерної пропозиції документів на підтвердження права підпису договору про закупівлю.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2