Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2354 / 2312
Доброго дня. 1. Роз'ясніть будь ласка, яка максимальна вартість для придбання за бюджетні кошти "Моноблоку"? 2. Чи можемо ми оголосити відкриті торги на закупівлю одним договором "Моноблоки" та "Ноутбуки", якщо середня вартість одного предмету закупівлі не перевищує 26 000 грн. Дуже вдячна за допомогу.
Відповідь
14.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2150 / 2139
Військовою частиною проведено відкриті торги оголошення UA-2019-03-13-000444-c, після повідомлення про намір укластидоговір, учасник - переможець, по відомив, що у виробника даної продукції змінилися технічна специфікація. Оскільки п. 5 ст. 26 ЗУ ""Про публічні закупівлі" визначає, що Учасник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються в разі, якщо вони отримані електронною системою закупівель до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Чи буде - це порушенням, якщо замовник підпише договір з учасником, який змінив технічний опис предмету закупівлі?
Відповідь
14.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2640 / 2453
Доброго дня! Надайте будь ласка розьяснення/відповідь. Які саме документи необхідно додавати в електронному вигляді на майданчику prozorro під час проведення відкритих торгів? Надайте будь ласка посилання де вказаний перелік та порядок додавання документів. Також, які саме документи повинні зберігатися в поперовому вигляді у відповідального за ведення тендерної документації під час проведення відкритих торгів, та в якій послідовності. Заздалегіть вдячні за відповідь.
Відповідь
08.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2517 / 2529
Користуючись нагодою керівництво Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» висловлює свою повагу та звертається з наступним. Приписами статті 19 та статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) передбачено: «ст.19: у разі закупівлі робіт або послуг - повне найменування та місцезнаходження кожного юридичного суб'єкта господарювання, якого учасник, з яким укладено договір про закупівлю, буде залучати до виконання робіт як субпідрядника в обсязі не менше ніж 20 відсотків вартості договору про закупівлю, якщо про це зазначено в договорі про закупівлю. ст.22 17) у разі закупівлі робіт - вимогу про зазначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб'єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт як субпідрядника в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю. Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.» На відміну від Закону України «Про здійснення державних закупівель» на сьогодні із статті 22, а саме, його пункту 17) частини 2 виключено інформацію, що тендерна документація при закупівлі послуг повинна містити вимогу про зазначення учасником у пропозиції конкурсних торгів інформації (повне найменування та місцезнаходження) про кожного суб'єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт як субпідрядника в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю. Листом від 18.10.2016 № 3302-06/33182-07 Мінекономрозвитку України повідомило, що є можливим залучення субпідрядних організацій при закупівлі робіт або послуг, та з огляду на приписи Закону, потрібно про це зазначати в тендерній документації. За процедурою: UA-2019-04-19-000598-a (Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг;вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт доріг)) ДАСУ було проведено моніторинг та за результатами моніторингу закупівлі установлено, що на порушення вимог п. 17 ч. 2 ст. 22 Закону тендерна документація замовника містить вимогу про надання довідки в довільній формі, що містить інформацію про субпідрядні організації, які учасник планує залучити для виконання робіт в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, тоді як зазначена інформація повинна вимагатися у разі закупівлі робіт, при цьому предметом даної закупівлі є послуги. Керуючись приписами статті 8 Закону, просимо повідомити (надати відповідь рекомендаційного характеру) щодо застосування законодавства у сфері закупівель, а саме: 1) чи є можливим залучення субпідрядних організацій при закупівлі послуг, з огляду на приписи Закону, якщо так, чи потрібно про це зазначати в тендерній документації та проекті договору, що є складовою частиною тендерної документації?
Відповідь
07.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2562 / 2413
Доброго дня. У закупівлі від ТОВ "Промтопресурс" будо виставлено дві тендерна пропозиції (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-04-12-000725-a). Просимо пояснити, чи допускає система прозорро виставлення двох пропозицій від одного учасника? Чи є таке публікування пропозицій технічною помилкою, яка не залежала від учасника? Чи призводить таке виставлення до відхилення, якщо за другою пропозицією участі в аукціоні не відбувалось? Якщо призводить до відхилення, то на підставі якої статті, якого пункту Закону України "Про публічні закупівлі". Дуже дякуємо!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2