Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.05.2017 Запитання      Тема: Конкурентний діалог Розширений перегляд
8509 / 8384
Відповідно до абз. 7 ч. 2 ст. 34 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) при проведенні конкурентного діалогу після розкриття тендерних пропозицій замовник розглядає пропозиції учасників на відповідність вимогам, установленим у тендерній документації для першого етапу. Усі учасники, пропозиції яких не було відхилено, запрошуються замовником до переговорів, але не менше ніж три учасники. Водночас, абз. 5 ч. 1 ст. 31 Закону визначено, що Замовник відміняє торги в разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками - менше трьох пропозицій. Питання: чи може Замовник застосувати переговорну процедуру закупівлі за підставою, визначеною п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, у разі якщо було двічі відмінено процедуру конкурентного діалогу через подання пропозицій лише двома учасниками та, відповідно, відсутністю трьох учасників, що необхідно запросити до переговорів?
Відповідь
24.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6010 / 5851
Тендерним комітетом проведено дві процедури відкритих торгів (міжнародних, сума більша 133 тис Євро) на закупівлю Палива (Бензин А-95, А-92, Дизпаливо,Газ скраплений) Перша процедура відмінена по причині-допущено до оцінки менше двох тендерних пропозицій. На участь в торгах подано три пропозиції, дві з яких довелось відхилити з причини їх невідповідності умовам тендерної документації (наявність АЗС в Надвірнянському районі). Скарг від даних учасників на відхилення пропозицій не поступало. Друга процедура - Торги відмінено з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Чи маємо право на даному етапі провести переговорну процедуру відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону?
Відповідь
18.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8265 / 7876
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи можна застосувати п.4 ч.2 ст.35 ЗУ "Про публічні закупівлі" у наступному випадку: замовник у 2017 році тричі розпочинав відкриті торги щодо закупівлі 15110000-2 М’ясо (ніжка куряча охолоджена, свинина охолоджена у напівтушах). Двічі (у першому і третьому випадках) замовником було відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників, другий раз торги були відмінені через невідповідність поданих пропозицій документації конкурсних торгів. Чи можливо застосувати пункт 4 частини 2 статті 35 у подібному випадку, чи потрібно щоб замовником було відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників двічі поспіль???
Відповідь
14.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7869 / 7532
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Пунктом 28 ч. 1 ст. 1 Закону визначено, що тендер (торги) - здійснення конкурентного відбору учасників з метою визначення переможця торгів згідно з процедурами, установленими цим Законом (крім переговорної процедури закупівлі). При цьому, частина предмета закупівлі (лот) - визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах єдиної процедури закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі (п. 37 ч. 1 ст. 1 Закону). Питання: чи достатньо для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону відміни двох лотів на один і той же предмет закупівлі, що оголошувались у складі почергових процедур відкритих торгів, чи все ж таки необхідно щоб було відмінено дві повноцінні процедури закупівлі, а не лоти?
Відповідь
13.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6917 / 6620
Добрий день. Прошу надати мені консультацію з наступного питання. Ми проводимо відкриті торги, не міжнародні. Очікувана вартість закупівлі 1500тис.грн. Закупівля послуг з прибирання доріг. Критерій оцінки - ціна 100%. В торгах приймали участь тільки 2 учасника, пройшов аукціон, було визначено системою учасника з найменшою ціновою пропозицію, який своєчасно загрузив в систему всі необхідні дакументи. Другий учасник не додав до пропозиції жодного документу з тих, що вимагав замовник в тендерній документації, в тому числі не надав електронну банківську гарантію забезпечення тендерної пропозиції. Ми розглянули пропозицію з найменшою ціною, прийняли рішення про визначення переможця. Після цього нам прийшов лист від Аудітслужби "до відома", в якому надано роз'яснення, що пропозиція другого учасника, який не додав необхідні документи не може вважатись пропозицією в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі" з причини відсутності в її складі документів,передбачених тендерною документацією, тому замовник в цьому випадку повинен відмінити торги на підставі п.4 ч.1 ст.30 Закону "подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій". Питання: шо має робити в такій ситуації замовник та якими правовими положеннями слід керуватись за вказаних обставин? Дякую за допомогу.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2