Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
247 / 247
Доброго дня! Чи є предметом закупівлі в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі" відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд у міському електричному транспорті (тролейбусах)? Договір на закупівлю послуг з перевезення укладений за результатами переговорної процедури. Чи є предметом закупівлі в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі" відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд у міському наземному транспорті (автобусах)? Договір на закупівлю послуг з перевезення укладений за результатами конкурсу (без застосування процедур публічних закупівель).
Відповідь
18.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
152 / 148
За результатами проведення переговорної процедури з придбання електричної енергії, який потрібно обрати строк для укладання договору згідно ч.7 ст.40 та п.5.ч.8.чт.40 Закону про публічні закупівлі.?
Відповідь
15.01.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
297 / 279
Доброго дня. Чи обов'язково при публікації звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель розписувати всі номенклатурні позиції і зазначати їх кількість? Наприклад при закупівлі різноманітних канцтоварів.
Відповідь
14.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
382 / 381
Вдруге прошу надати роз’яснення щодо порядку підтвердження надзвичайної ситуації з метою застосування переговорної процедури закупівлі: чи можемо ми керуватися Кодексом цивільного захисту України в частині підтвердження факту надзвичайної ситуації шляхом складання протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій? Адже Порядком класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями саем на цей орган покладено повноваження по ухваленню рішення стосовно класифікації надзвичайної ситуації за рівнем (визначення рівня надзвичайної ситуації).
Відповідь
13.01.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
577 / 589
Доброго дня! Згідно ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" звіт про виконання договору Замовник має опублікувати протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або розірвання. У п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону встановлено визначення договору про закупівлю. Основним моментом є те, що такий договір укладається за результатом проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі. Види процедур закупівлі встановлено ст. 13 Закону, та поділено їх на конкурентні процедури (відкриті торги; торги з обмеженою участю; конкурентний діалог) та як виняток, переговорні процедури закупівлі. Поняття спрощеної закупівлі встановлено п. 28 ч. 1 ст. 1 Закону. Також, згідно Закону необхідно оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю, що укладений відповідно до частини 7 ст. 3 Закону. Постає питання, чи необхідно оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю, що укладений відповідно до частини 3 ст. 3 Закону (у разі здійснення закупівлі без використання електронної системи з обов'язковим оприлюдненням звіту про укладнеий договір). Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2