Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.02.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2087 / 2039
Доброго дня, процедура закупівлі відкриті торги на газ. Заключили договір 08.02.21р. 19.02. Постачальник надає три дод.угоди на підвищення ціни, також три довідки з ТПП. В першій вказане коливання ціни (згідно вимог договору), в другій вказані відпускні ціни Інших постачальників, а в третій коливання ціни, але в сторону зменшення (в першій довідці від 02.02.2021р. коливання 7150 до 8209, за якою ми вважаємо, що є коливання ціни, а в третій довідці від 12.02.2021р.- 7150-8150). Перше питання: чи є останні дві довідки підставами для підвищення ціни? Друге питання, які наші дії, якщо Постачальник розірве договір, якщо ми не погодимся підвищувати ціну, так як не вважаємо, що довідки № 2 та № 3 є документальним підтвердженням коливання ціни на газ на ринку?
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1943 / 1973
11 січня 2021 року було укладено тендерний договір з переможцем торгів - газове паливо. 14, 18, 22 січня 2021 постачальник звертається з листами укласти додаткові угоди про підвищення ціни на газ відповідно 10 % кожна. Підвищення має відбутися з 12.01.2021 року. Як підтвердження коливання ціни на ринку надають довідки, що ціна зростала з 31.12.2020 по 04.01.2021 та з 04.01.2021 по 12.01.2021 року. Тобто ціна зросла ще до укладення договору. Чи буде законним укладення таких додаткових угод? Ситуація виглядає абсурдно. Чи можемо ми не укладати такі додаткові угоди?
Відповідь
16.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2239 / 2381
Відповідно до частини 4 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/про позиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Враховучи нову редакцію Закону в частині перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі, чи є цінові обмеження зменшення ціни пропозиції відповідно до результатів електроного аукціону? Як приклад: якщо ціна пропозиції учасника після закінчення аукціону була 280 тис.грн, чи можливо без зменшення обсягів закупівлі підписати договір на суму 240 тис.грн
Відповідь
12.11.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1793 / 1870
Відповідно до пп2 п5 ст 41 Закону України "ПРо публічні закупівлі" збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. З якого періоду після підписання основної угоди дозволено підписувати додаткову угоду на зміну ціни на 10 % ?
Відповідь
12.11.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1799 / 1839
Добрий день. Відповідно до пп.2 п.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі"збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії. Запитання: З якого моменту (який період має діяти основний договір) після підписання основного договору про закупівлі дозволена укладати першу додаткову угоду на збільшення ціни за одиницю товару ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2