Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
28186 / 23245
Закупівля по закону "Про здійснення державних закупівель". До оцінки допущені пропозиції 2 - х учасників. Переможець (один із них) в строк не надав документи відп. ст.17. Чи маємо ми право акцептувати пропозицію, яка залишилася, бо вона одна? Дякуємо за відповідь.
Відповідь
13.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11762 / 10535
Чи можна у відкритих торгах вимагати від учасників копію Виписки або копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ?чи буде це порушенням якщо замовник це вимагає?
Відповідь
19.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11142 / 10585
Добрий вечір, допоможіть розібратися в ситуації. Нами була оголошена закупівля автозапчастин на 2.5 млн. грн. Тендерні пропозиції подали 3 учасника. Відбувся аукціон, за результатами якого було визначено переможця. Нами прийняте рішення про намір укласти договір. Вимогою нашої тендерної документації - було надання переможцем цінової пропозиції в паперовій формі. Після надання паперової цінової пропозиції нами було встановлено, що ціни за одиницю товару в декілька разів перевищують ціни, зазначені в ціновій пропозиції під час проведення аукціону. Тобто учасник свідомо занизив ціни під час подання своєї тендерної пропозиції в електронному вигляді, а вже на стадії укладення договору надав зовсім інші ціни за одиницю товару. Який алгоритм наших дій щодо відхилення цього учасника на даному етапі закупівлі - після оголошення його переможцем?
Відповідь
20.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10902 / 10419
Законом України «Про публічні закупівлі» ст27. Розкриття тендерних пропозицій, п.1 абз.1, та п.1 абз.2, передбачено 2 види розкриття тендерних пропозицій, а саме : Абз.1: розкриття тендерних пропозицій… здійснюється автоматично електронною системою закупівель відразу після закінчення електронного аукціону. Абз.2: електронною системою закупівель автоматично розкривається частина тендерної пропозиції… Разом з тим, ЗУ «Про публічні закупівлі» ст22. Тендерна документація, передбачає п.2, п.п.10), що Замовник в тендерній документації повинен вказати строк протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними… з дати розкриття тендерних пропозицій. В такому разі Замовник розуміє що, керуючись ст.. 27 абз.1- дата розкриття є датою проведення аукціону, а керуючись ст.27 абз2 - датою розкриття є дата розкриття частини тендерної пропозиції на етапі попередньої кваліфікації учасників, враховуючи що в будь-якому разі тендерною документацією чітко визначено кінцевий строк подання пропозицій учасників та те що, починаючи з моменту розкриття пропозицій, вони повинні бути дійсними на визначений Замовником строк. Прошу підтвердити вищезазначене розуміння процесу чи надати роз`яснення, щодо алгоритму чи тлумачення законодавчого підходу з цього приводу.
Відповідь
05.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10571 / 9568
Комунальне виробниче підприємство „Кременчуцьке міське управління капітального будівництва”, відповідно до п. 12 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), звертається з проханням надати методологічну допомогу та відповідь на наступне питання. Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 3302-06/24782-06 від 05.08.2016, щодо здійснення закупівлі робіт — Замовник може встановити вимогу щодо надання учасниками у складі своєї тендерної пропозиції переліку та обсягів робіт відповідно до технічної специфікації, встановленої у тендерній документації, без зазначення вартості окремих складових робіт. За результатами аукціону ціна тендерної пропозиції учасника може зменшуватись, а остаточна договірна ціна погоджується сторонами під час укладання договору про закупівлю робіт. Згідно ч. 7 ст. 28 Закону: “Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у ч. 1 статті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника. Чи має право замовник відхилити тендерну пропозицію учасника, якщо останній вніс до розрахунку договірної ціни завідомо недостовірну інформацію в частині вартості матеріальних ресурсів. Зокрема, ціни на матеріальні ресурси необгрунтовано занижені, або завищені, та не відповідають середньорегіональному рівню цін, що склався на момент проведення закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2