Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.09.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
69 / 69
Замовником було проведено спрощену закупівлю на виконання робіт. Наша компанія була визначена переможцем закупівлі.. Наступного дня після опублікування наміру підписати договір за результатами спрощеної закупівлі у Замовника померає керівник. Для переоформлення установчих документів на нового керівника необхідно більше 20 днів. Але Договір потрібно укласти не пізніше ніж через 20 днів після опублікування наміру.. Чи можна Замовнику продовжити строк укладання договору та які документи для цього потрібні?.
Відповідь
06.09.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
418 / 429
Чи можливо укласти прямий договір закупівлі на більшу суму коштів чим при оголошені закупівлі якщо двічі спрощена процедура закупівлі не відбулась із-за відсутності учасників
Відповідь
03.09.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
271 / 264
Доброго дня! Якщо спрощена закпівля двічі відбулася (один учасник пропозицію якого відхилено). Чи маємо право укласти прямий договір на підставі пункту 1 частини 7 статті 3 Закону № 922: 1) якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, у тому числі частково (за лотом).
Відповідь
25.08.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
344 / 342
Доброго дня Просимо надати відповідь на наступні запитання: 1. Чи правомірна вимога організатора спрощеної закупівлі UA-2021-08-02-001434-b згідно п. 5.2 оголошення? Якщо ні, то чи підлягає такий тендер відміні через неможивість усунути порушення законодавства? 2. Чи обгрунтовано визнаний переможцем учасник спрощеної закупівлі № UA-2021-08-02-001434-b- ФОП Понамарьов А.Ю., який не виконав вимог п. 5.2 Оголошення ? Суть: пункт 5.2 "ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі" передбачає: "У разі, якщо пропозиція надається учасником - неплатником ПДВ, для участі в електронному аукціоні такий учасник - неплатник ПДВ повинен привести свою пропозицію до рівних умов з іншими учасниками електронного аукціону - платниками ПДВ, а саме: пропозиція учасника - неплатника ПДВ повинна включати в себе як ціну пропозиції (без урахування ПДВ), так і вартість з ПДВ (20%). Під час реєстрації в електронній системі закупівель такий учасник повинен вказати вартість пропозиції з урахуванням ПДВ, і саме від цієї вартості робити ставки у процесі електронного аукціону." Пропозиція учасника ФОП "ПОНОМАРЬОВ ЮРІЙ АНДРІЙОВИЧ" під час проведення закупівлі була подана без врахування ПДВ, і в процесі електронного аукціону данний учасник робить ставку саме від неї". Всупереч вимогам тендерної документації організатор торгів оголошує такого учасника переможцем торгів. Додаємо цінову пропозицію зазначеного учасника та оголошення
Відповідь
20.08.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
258 / 270
У лютому місяці 2021 року проведана закупіля з позначкою COVID-19 як звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, за кодом ДК 021:2015 33140000-3 "Медичні матеріали" на суму 260150,00 грн. Чи не буде порушенням Закону проведення спрощенної закупівлі COVID-19 за тим же кодом ДК 021:2015 33140000-3 "Медичні матеріали" на суму 156813,00 грн. Питання виникає тому що,загальна сума за рік перевищує 200000,00 грн.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2