Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.03.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
12 / 13
Вітаю. Нам як Замовнику необхідно провести закупівлю послуг страхування ОСАГО - і стало питання: а який період надання послуг і дії договору страхування? 1. згідно Закону від 01.07.2004 № 1961-IV Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» Внутрішні договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності укладаються строком на один рік. (Ст.17 ЗУ), а згідно Закону Про публічні закупівлі" та постанову 1178 закупівля здійснюється згідно річної потреби. Питання: чи можливо оголошення процедури відкритих торгів з особливостями де Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг буде 1 календарний рік від дати підписання акту виконаних робіт (поліс діє 1 рік) чи до 31 грудня 2024 року. Якщо до 31 грудня 2024 року - то як закупати на наступний рік враховуєчи що це обовязкове страхування - укладати додаткові угоди на 20 % і за цей час проводити відкриті торги на 2025 рік? Дякую
Відповідь
06.03.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
408 / 397
Доброго дня. Постачальник тендерного договору хоче розірвати договір у зв'язку із закриттям АЗС? Чи є законні підстави укласти прямий договір до 50 тис або 100 тис. без проведення відкритих торгів ?
Відповідь
30.01.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
339 / 326
У тендерній документації (далі – ТД) встановлено технічні вимоги до предмета закупівлі – капітальний ремонт, у тому числі «Вимоги щодо формування договірної ціни»: «Вартість тендерної пропозиції учасника на виконання робіт – це договірна ціна на весь обсяг робіт, яку учасник згоден виконати. Договірна ціна розраховуються по об’єкту в цілому. Вид договірної ціни – динамічна.» Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності запропонованої пропозиції технічним вимогам повинна бути підтверджена документами, зокрема розрахунком ціни тендерної пропозиції, який включає в себе договірну ціну та підтверджуючі розрахунки за статтями витрат, а саме:  «Договірна ціна»;  пояснювальна записка;  розрахунок коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами;  локальні кошториси до «Договірної ціни»;  розрахунки до документа «Договірна ціна»;  підсумкова відомість ресурсів до локальних кошторисів. Тобто учасник надає розрахунок ціни тендерної пропозиції, який включає в себе договірну ціну та підтверджуючі розрахунки за статтями витрат з метою підтвердження виконання робіт згідно з технічним завданням. При цьому дуже часто учасники під час складання договірної ціни та/або кошторисної документації припускаються помилок, наприклад: 1) зазначено вид Договірної ціни у невідповідності до вимог ТД 2) Договірну ціну, у якій враховано ризики, при цьому вид договірної ціни – динамічна або; 3) Є помилки в обсягах та одиницях виміру у підтверджуючих розрахунках за статтями витрат тощо. Чи вважаються невідповідності вимогам тендерної документації та законодавства, яких учасники припустилися під час складання договірної ціни та/або кошторисної документації та які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі такими, що їх виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі - роботи. Чи зобов’язан Замовник розміщувати повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей?
Відповідь
09.01.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
437 / 500
Замовником проведено відкриті торги з особливостями на виконання робіт з реконструкції. За результатами процедури обрано переможця та укладено з ним договір, під час отримання дозволу на виконання робіт виявлено, що проектно-кошторисна документація потребує коригування в частині внесення розділу щодо енерго сертифікату. При наступному коригуванні вартість і обсяг робіт не зміниться, чи потрібно розривати договори на виконання робіт/технічний нагляд, за умови, що коригування проекту не вплине на обсяг робіт і їх вартість?
Відповідь
04.01.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1011 / 1022
Доброго дня! Просимо Вашого дозволу подовжити на січень 2024 р. дію договору № 109163/23/30г від 03.03.2023 р. укладений відповідно до пп. 6 п. 13 Постанови КМУ № 1178 "Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.....", на строк достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю. рядок плану закупівлі: UA-P-2023-03-03-004501-b закупівля: UA-2023-03-03-008892-a https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2023-03-03-004501-b Торги які не відбулись рядок плану закупівлі: UA-P-2023-02-13-000506-b закупівля: UA-2023-02-13-003210-a https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-02-13-003210-a Дозвіл потрібен для надання в орган Державної Казначейської служби України для реєстрації такої додаткової угоди
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2