Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.06.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2 / 2
Згідно Постанови № 169 установлено, що в умовах воєнного стану оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених ЗУ "Про публічні закупівлі", також установлено способи здійснення публічних закупівель, вартість яких не перевищує 50 тмс.грн , та починаючи з 50 тис.грн.. Питання , якщо виникла потреба здійснення закупівлі вже у травні або червні товару що не був включений до річного плату закупівлі, наприклад в звязку з паливною кризою придбати економічно вигідний авто з електичним та гібрідним зарядженням або спецтехніку для ліквідації наслідків бомбардувань, арт обстрілів - чи потрібно проводити публічні торги з використанням електронної системи закупівель, або можливо укласти прямий договір та тільки оприлюднити договір ?
Відповідь
14.06.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1 / 1
Згідно постанови №169 від 28 лютого 2022 р. на час дії воєнного стану на території України, нагальні закупівлі проводяться з використанням прямих договорів. Проте, у Постанові від 9 червня 2021 р. № 590 "Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану" зазначений перелік медичного обладнання Мое питання наступне: Чи можна укласти прямий договір згідно постанови 169 від 28 лютого 2022 р. якщо медичного обланання немає у переліку Постанові від 9 червня 2021 р. № 590 ?
Відповідь
31.05.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
29 / 28
У зв’язку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд, затвердженого постановою КМУ від 19.04.2022р. №473, організація та координація виконання невідкладних робіт здійснюється виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а вразі їх відсутності-військовими адміністраціями У разі виникнення на відповідній території проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження об’єктів, уповноважений орган приймає рішення щодо проведення їх обстеження відповідно до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, затвердженого постановою КМУ України від 12.04.2017 № 257. ФОП Белень М.В надає послуги з проведення технічного обстеження та проектування на об’єкти які були пошкоджені від проявів збройної агресії Російської Федерації що призвело до значних руйнувань будівель та споруд. Згідно визначення вартості даних послуг (Додаток 5 до Настанови з визначення вартості проведення робіт з оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності об’єктів будівництва) об’єкти перевищують за 50.000 тис.грн. Згідно Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» на території України введено воєнний стан. У зв’язку з вищенаведеним, урядом прийнято Постанову КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану», згідно підпункту 1 пункту 1 якої установлено, що в умовах воєнного стану оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”. Разом з тим, слід зазначити, Постанова КМУ №169 не містить обмеження щодо суми договорів, які укладені за результатами проведення закупівлі шляхом застосування даної постанови. Враховуючи все вищенаведене, питання полягає в наступному: чи має право замовник посилаючись на Постанову №169 заключати договір на надання послуг, не опираючись на цінові пороги, які передбачені Законом України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
24.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
95 / 89
Просимо надати роз'яснення з приводу правомірності укладання прямого договору у теперішній воєнний час для придбання поливно мастильних матеріалів.
Відповідь
09.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
97 / 103
Добрий день, підскажіть будь-ласка чи правомірні такі дії: 31.05.2022 року закінчується термін дії Договору на постачання електричної енергії (був заключений на півроку через брак коштів). Необхідно укласти новий договір на сума більше ніж 50 000 грн. Але відповідно до вимог ч. 1 п. 1. Постанови 169: "в умовах воєнного стану: 1) оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”". Згідно наказу Міненергетики від 04.03.22 N 104 «Щодо проведення розрахунків на ринку електричної енергії» на період воєнного стану споживачів переводять на постачання до електропостачальника універсальних послуг. Яким чином укласти новий договір: 1. Провести процедуру відкритих торгів? 2. Укласти прямий договір? 3. Укласти договір на постачання електричної енергії з постачальником універсальних послуг на період військового стану Згідно наказу Міненергетики від 04.03.22 N 104?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2