Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1 / 1
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення, щодо Постанови КМУ №169 від 28.02.2022р. «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» стосовно доповнень підпункту 1 після абзацу дев’ятнадцятого, а саме «підготовки до проведення опалювального сезону». Чи буде реконструкція опалювального пункту (переведення газової котельні на твердопаливну) вважатися підготовкою до проведення опалювального сезону в розумінні Постанови КМУ №169 від 28.02.2022р.
Відповідь
11.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1 / 1
Доброго дня! 10.08.2022 набула чинності постанова Кабміну від 02.08.2022 № 874 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169» Враховуючи зазначені зміни до Постанови КМУ № 169 закупівлю з поточного ремонту споруд цивільного захисту (найпростішого укриття) для комунальних закладів освіти проводити як прямий договір чи спрощену закупівлю? Оскільки в змінах відсутнє посилання на поточний ремонт, а вказано лише будівництво, реконструкції, капітальний ремонт.
Відповідь
10.08.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1 / 1
Доброго дня! Згідно останніх змін від 02.08.2022 влаштування пожежної сигналізації у спорудах цивільного захисту можливо продити за прямими договорами?
Відповідь
01.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
271 / 279
Заготівля дров, це довготривалий процес, Для того щоб забезпечити заклади освіти паливом, паливну деревину слід заготовити заздалегідь, щоб до початку опалювального сезону встигнути нарубати і висушити дрова. В зв"язку з нагальною потребою у придбанні паливної деревини Замовником було прийняте рішення провести спрощену закупівлю відповідно до абз.3, п.п.1, п.1 Постанови КМУ від 28.02.2022 № 169 ( зі змінами) на придбання паливної деревини для опалення приміщень закладів освіти на опалювальний період 2022-2023 рр. на очікувану вартість 1233680 грн. Пропозицію подав один учасник з яким було укладено договір. Відділення держказначейства відмовило в реєстрації договору мотивуючи тим, що Закон "Про публічні закупівлі" чинний і закупівлю паливної деревини необхідно проводити з застосуванням процедури відкриті торги так, як вартість закупівлі більше 200 тис. грн. Чи правильно замовником застосовано спрощену закупівлю?
Відповідь
30.07.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1 / 1
Установа заключила договір про закупівлю електроенергії з 01.02.2022 до 31.08.2022. Це пов'язано із підвищенням ціни на електроенергію в кінці 2021 та сумою, яка виділена на закупівлю електроенергії на 2022 рік. Однак, у зв'язку з зниженням ціни на електроенергію та значною економією, пов'язаною з тим, що одне з приміщень установи знаходиться на ремонті та не функціонує, після закінчення терміну дії договору залишиться значна сума для оплати за постачання електроенергії на наступний період. Окрім того, у січні 2022 року установа з коштів, які виділені на оплату постачання електроенергії у 2022 році, оплачувала договір про закупівлю за 2021 рік, продовжений додатковою угодою на січень 2022 року для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році. Додаткова угода заключалася на прогнозовану суму та після оплати по якій також виникла економія коштів. Під час проведення спрощеної закупівлі, відповідно до якої був заключений договір з 01.02.2022 до 31.08.2022, в результаті торгів, також зекономлено кошти. Яким чином можна продовжити договір, який укладено до 31.08.2022, щоб використати всі кошти за договором або акумулювати в продовженні договору ньому усі зекономлені кошти, яких може вистачити для оплати постачання електроенергії до кінця року ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2