Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2 / 0
Доброго дня! Звертаюся до Вас з питанням щодо строків тривалості спрощеної закупівлі, оскільки в новій редакції Закону України "Про публічні закупівлі" між ст. 10 та ст. 14 є певні розбіжності. Відповідно ст 10 "оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю - не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій", тобто мається на увазі 3 дня на уточнення і 3 дня на подачу документів, чи все таки в ці 6 днів не включено 3 дня на уточнення і спрощена закупівля тоді повинна тривати 9 робочих днів? Відповідно до пункту 8 та 9 розділу 3 ст. 14 "8) період уточнення інформації про закупівлю (не менше трьох робочих днів); 9) кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель)" тобто спрощена закупівля повинна тривати 8 робочих днів. Буду дуже Вам вдячна за роз'яснення.
Відповідь
19.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3 / 0
Звертаємось до Міністерства з приводу наступного. Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 (далі –КАТП-1628) є комунальним унітарним комерційним підприємством засновником та власником якого є територіальна громада міста Полтави в особі Полтавської міської ради. Наше підприємство є Замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» і здійснює закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до цього Закону. В той же час, КАТП-1628 також укладає договори про закупівлю без використання електронної системи закупівель (до 50 тис. грн.) з обов’язковою публікацією звітів про такі договори. У нашого підприємства виникає ряд питань, стосовно застосування допорогової процедури закупівель, зокрема щодо наступного: 1. Планується укладення договору на загальну суму 49 тис. грн., що є сумою вартості товару визначеного у специфікаціях. Однак при оприлюдненні договору буде отриманий товар за специфікацією № 1 на суму 12 тис. грн. Подальші поставки будуть здійснені партіями до кінця року (строку дії договору). Чи потрібно взагалі разом зі звітом оприлюднювати сканер договору та специфікацію №1 до нього, якщо вона визначає лише частину товару, що поставляється? Чи потрібно у разі отримання інших партій товару протягом дії договору оприлюднювати звіт про внесення змін до такого договору та документи про їх отримання? 2. Підприємство уклало договір на загальну суму 20 тис. грн. з публікацією звіту про такий договір та самого договору. Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до такого договору у разі прийняття рішення про збільшення суми договору в межах 50 тис. грн.? 3. Чи дозволяється при оприлюдненні договору, укладеного без використання електронної системи закупівель, оприлюднити разом з договором лише форму специфікації, що є невід’ємною частиною договору, оскільки поставка товару планується партіями і не одразу? Завбачливо дякуємо за відповідь. З повагою, Начальник Полтавського КАТП-1628 Тарас Бойко
Відповідь
18.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3 / 1
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи може на разі замовник використовувати електронні каталоги для закупівлі товарів, вартіть яких від 50 до 200 тис. грн?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
12 / 6
У січні ми уклали договір з теплопостачання у сумі 125140,51 грн. на зимово-весняний опалювальний період. зараз виникла потреба продовжити с півпрацю з цим же постачальником послуг.(всього 195000,00). Яку процедуру обрати у даному випадку спрощену або переговорну? Чи можна збільшити суму діючого договору?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1 / 0
Доброго дня. Підскажіть будь ласка , для застосування п.п. 8 п.7 ст 3 - здійснення закупівлі без застосування спрощеної закупівлі у разі закупівлі товарів і послуг у підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю, які необхідно документи затребувати від постачальника ? Та чи достатньо для закупівлі товарів без чіткого визначення, що саме ця організація має право реалізовувати , а лише визначено загальні фрази типу : здійснювати на території України будь-які угоди , в тому числі куппівлі-продажу?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2